Dolgozz a TOP 10 legjobban fizető szakmák egyikében , legyél

ingatlanértékesítő

a XIV.Vezér úti irodánkban.

Rengeteg ingatlan iroda van ,de akkor miért pont minket válassz?

  • Mert Neked fontos ,hogy tervezhető , biztos jövedelmed legyen.
  • Andi mondta:”A második hónaptól teljesültek az elképzeléseim , jól kerestem”
  • Mert Neked fontos, hogy mennyi támogatást kapsz tőlünk.
  • Erika mondta:”Megtanítalak hideget hívni „
    Noémi mondta :”Megtanítalak fotózni „
    Krisztián mondta:”Megtanítalak hatékony hirdetéseket készíteni”
    Márti mondta: „Megtanítalak a hatékony ügyfél kommunikációra”
  • Mert neked fontos a rugalmasan beosztható munkaidő.
  • Kata mondta:”Hetente 3x járok délelőtt sportolni”
    Sanya mondta:”Minden meccsen ott tudok lenni”
  • Mert neked fontos , hogy elismerjék a munkádat.
  • Erika mondta: A ”Milliomosok klubjának „ tagja lettem

Te vagy a mi emberünk , ha:

  • Van szorgalmad , kitartásod és bátorságod
  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Kedveled a telefonos kommunikációt
  • Szeretsz az embereknek segíteni
  • Jó a szervező készséged

    Tartozz bármelyik korosztályhoz , legyen bármilyen szakmád, jelentkezz hozzánk és tegyél egy próbát.

Amit kínálunk:

  • A BETANULÁS IDEJE ALATT, FIX JÖVEDELEM LEHETSÉGES
  • Több ezres ügyfélkör, Hitelezési és Ügyvédi háttér
  • Folyamatos emelt szintű képzések és személyes fejlődést támogató szakmai háttér
  • Szakmai elismertség és hosszú távú karrier lehetőség
  • Kiemelkedő, teljesítményarányos jövedelem és további "bónusz" juttatások;
  • Modern technikai, informatikai háttér
  • Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
  • Az Otthon Centrum országos hálózatán belül 1200 együttműködő partner·

Gyere hozzánk dolgozni, ha

  • változatos,izgalmas munkára vágysz egy összetartó,támogató csapatban;
  • rugalmas munkaidőben szeretnél dolgozni;
  • szeretnéd ha a jövedelmed a teljesítményeddel arányos lenne
  • ha örömmel tölt el, hogy emberekkel foglalkozhatsz és álmaik,terveik megvalósításában részt vehetsz

Főbb feladatok:

  • Eladói és vevői ügyfélkör kialakítása, kezelése
  • Eladó ingatlanok értékesítési folyamatának lebonyolítása
  • Vevői igények felmérése, ingatlan bemutatók szervezése
  • Adásvételi szerződések teljes körű előkészítése
  • Szakmai segítségnyújtás ingatlan adásvétellel kapcsolatban

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Igényes megjelenés
  • Vállalkozói szemlélet
  • Nagy teherbírás
  • Teljes munkaidős állás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület