BÉNDEK ANDREA E.V.

Ingatlanértékesítő

Kedves Álláskereső!

Béndek Andrea vagyok a Bartó Béla úti iroda vezetője.

Csapatomba két új kollégát keresek.

Sokan elveszítették az állásukat, ami komoly probléma mindannyiunknak, azonban vannak, akik számára ez egy új lehetőség! Én egy ilyen lehetőséget kínálok.

Az ingatlan piacnak van egy sajátossága: soha nem áll meg, Ezt az elmúlt hetek ezt be is bizonyították. Azok a kollégáim, akik a jelenlegi helyzet ellenére lelkesen és kitartóan dolgoztak tovább, kihasználva, felhasználva a hálózat adta támogatásokat és lehetőségeket, hatalmas anyagi és szakmai sikereket értek el!

Jelen helyzetben felértékelődik a munkánk.

Mint vezetőnek fontos számomra – sok egyéb mellett – kollégáim felkészültsége, tudásszintje, és empátiája.

Olyan jelentkezőket várok, akikben megvan az akarat arra, hogy ezt a szép, de néha rossz helyen kezelt szakmát jól művelje. Akkor sikeres lesz. Amennyiben neked is vannak vágyaid, céljaid és nem a sült galambra vársz, akkor beszélgessünk egyet!

Feladatok:

  • ingatlanok felkutatása
  • magas szintű ügyfélkiszolgálás
  • ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
  • vételi ajánlatok és adás-vételek menedzselése
  • adminisztráció
  • irodai oktatásokon való részvétel

A Jelölttel szemben támasztott követelmények:

  • érettségi
  • jó koordináló és irányító készség
  • önálló, precíz, hatékony munkavégzés
  • kiváló kommunikáció
  • terhelhetőség
  • jó megjelenés
  • megbízhatóság
  • felhasználó szintű számítógép ismeret
  • nyelvismeret előny, de nem feltétel
  • jó problémamegoldás
  • magas motiváció
  • türelem
  • emberismeret
  • határozott fellépés
  • fejlődni akarás
  • humorérzék
  • empátia
  • kitartás
  • alázat

Amit biztosan ajánlhatok:

  • oktatást
  • mentorálást
  • segítőkész csapatot
  • kötetlen munkaidőt
  • jól működő karrier rendszer, vezetői karrier lehetőséget
  • az ország egyik legnagyobb ingatlan hálózatának háttér-támogatását, 20 év tapasztalattal
  • ügyfél adatbázis
  • modern irodai munkahely
  • Kereseti lehetőség: mennyit szeretnél? Csak rajtad múlik!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes önéletrajzokat, motivációs levéllel várom, vagy a 06-30-248-2569-ös telefonszámon elérhető vagyok, ha bármilyen kérdésed felmerül.