E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.

Ingatlangazdálkodásban jártas munkatársat keresünk nyíregyházi telephellyel E.ON tulajdonú és bérelt ingatlanok üzemeltetésére az alábbi pozícióba:

Ingatlan üzemeltetési munkatárs (Nyíregyháza)

Feladatok

- Szabolcs-Szatmár- Bereg Megye területén E.ON tulajdonú és bérelt ingatlanok, pl.: telephelyek, ügyfélszolgálati irodák, alállomások, üdülők üzemeltetése és karbantartása
- Karbantartási tervek összeállítása, munkaterületek átadása, műszaki ellenőrzése és műszaki átvétele
- Fűtés, világítás, takarítás, hibaelhárítás biztosítása és alvállalkozói teljesítések ellenőrzése
- Épületgépészeti és épületvillamossági rendszerek, berendezések felügyelete
- Tűz- és vagyonvédelemi nyilvántartások naprakészen tartása
- Tűzvédelmi oktatási anyagok összeállítása és oktatások tartása
- Kiürítési gyakorlatok lebonyolítása
- Telephelyi tűzgyújtási engedélyek kiadása és ellenőrzése
- Személy és gépjármű beléptető rendszerek üzemeltetése és belépési jogosultságok kezelése
- Belső és külső auditokon, és hatósági ellenőrzéseken való közreműködés
- Szabályozások, utasítások és folyamatok aktualizálása

Elvárások

- Műszaki felsőfokú végzettség
- Legalább 1 év ingatlan üzemeltetési területen szerzett szakmai tapasztalat
- Alapszintű Windows és MS Office ismeret
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- A szervezet sokszínűsége és nagysága miatt számos lehetőséged lesz fejlődésre, tanulásra, illetve széleskörű kapcsolati háló kialakítására
- Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
- 15%-os fix bérjuttatást biztosítunk az alapbéren felül
- Egyénre szabható cafeteria keret
- Kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk nemzetközi biztosító partnerünkön keresztül, mely családtagokra is kiterjeszthető
- Korlátlan belföldi mobiltelefon használat és lehetőség családtagok bevonására a kedvezményes családi flottába

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.