A Smart Ingatlan franchise hálózat legrégebbi és legeredményesebb 13. kerületi irodájába keressük 2 új kollégánkat

Ingatlan tanácsadó

pozícióba.

Miért mi?

  • Hálózatunkban valós karrier és gyors előrelépési lehetőség várja kollégáinkat, rövid időn belül akár vezetői karrierlehetőség is elérhető
  • Több ezer ingatlant tartalmazó adatbázist és hirdetési felületet biztosítunk
  • Professzionális képzési és mentori rendszerünk biztosítja kollégáink fejlődését és kiemelkedő teljesítményét
  • Mert nálunk az elérhető jövedelem kizárólag a befektetett munkától függ, szabad időbeosztással
  • Területi korlátok nélkül dolgozunk Budapest egyik legnépszerűbb kerületében központi helyen lévő irodánkban

    Olyan kollégát keresünk, akiknek fontos, hogy hosszú távon, korrekt feltételek és magas jövedelem mellett sikeres legyen egy olyan szakmában, amibe most akár kezdőként is érdemes belevágni. Új kollégánk részére mindent az alapoktól tanítunk meg, és egyénre szabott támogatást biztosítunk annak érdekében, hogy választott hivatásában minél előbb sikereket érhessen el és magas anyagi elismerés mellett dolgozhasson!

Feladatok:

  • Használt és új építésű ingatlanok közvetítése, minőségi kiegészítő szolgáltatások értékesítése
  • Piacvezető cégcsoport képviselete
  • Ingatlanportfolió kiépítése és folyamatos bővítése területi korlátok nélkül
  • Ügyfelek igényeinek felmérése, a számukra megfelelő ingatlan felkutatása, az értékesítési folyamat menedzselése
  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Mit nyújtunk új kollégánknak?

  • Kiemelkedő kereseti lehetőséget, mely a befektetett munkával arányos
  • Rugalmas időbeosztást, fiatalos munkakörnyezetet
  • Gyors karriert, aminek eredményeként akár vezetői pozíció is elérhető
  • Szakmai támogatást, folyamatos színvonalas képzéseket
  • Meglévő adatbázisnak köszönhetően azonnali pénzkereseti lehetőséget
  • Marketingtámogatást

Várjuk jelentkezését amennyiben:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezik
  • Nemcsak munkát, hanem hivatást, életpályát keres
  • Kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezik
  • Képes az önálló munkavégzésre, de a csapatmunkára is
  • Nem riasztják el a kihívások
  • Motivált arra, hogy a legjobb legyen egy kiváló csapatban

    Előnyként értékeljük az értékesítésben/ügyfélkezelésben szerzett tapasztalatot, de kezdőként/pályamódosítóként is várjuk jelentkezését!

Amit rólunk tudni érdemes:

    A Smart Ingatlan a magyar és közép-európai ingatlanközvetítői piac meghatározó, tőzsdén jegyzett cégcsoportjának tagja, hálózatunk pedig "Az év legdinamikusabban fejlődő franchise hálózata" díj 2017., valamint a "Szerethető munkahely" díj 2018. évi nyertese. Célunk, hogy ügyfeleink részére minőségi szolgáltatást nyújtsunk az ingatlanpiac minden területén, legyen az használt vagy új ingatlan eladása, vásárlása, bérbeadása, hitel, biztosítás, megtakarítás, energetikai tanúsítvány vagy akár ingatlanalapba történő befektetés.
    Víziónk átformálni a magyarországi ingatlanközvetítői kultúrát, értéket teremtve a megújuló piacon. hisszük, hogy innovációnk, ami versenyelőnyünk is egyben, munkatársaink kreativitásából fakad. Bízunk a közös gondolkodásban, az egyedi karrierlehetőségben és az önmegvalósításban. Tőzsdén jegyzett, nemzetközi cégcsoportunk szilárd hátteret biztosít munkatársaink és ügyfeleink elképzelései számára egyaránt.

    Ha a jövőre vonatkozó elképzelései egybevágnak az általunk kínált lehetőséggel, örömmel várjuk jelentkezését!

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan- építőipari értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Ingatlanértékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület