A1 Ingatlan Kft.
  • Az A1 Ingatlan egy svájci anyavállalattal rendelkező cégcsoport tagja. 2003 óta vagyunk meghatározó szereplői az ingatlan piacnak, alkalmazkodva a piac és az ügyfelek igényeihez. Mindig a minőség, és nem a mennyiség mellett köteleztük el magunkat, ennek ellenére az elmúlt másfél évtizedben több ezer ingatlan cserélt gazdát a közreműködésünkkel.

    Aki találkozik cégünk szlogenjével – MEGBÍZHATÓ – PONTOS – SVÁJCI, és mindig többet ad, biztos lehet benne, hogy komolyan gondoljuk és a hitvallásunknak tekintjük. És abban is biztos lehet, hogy mi mindig többet adunk. Őszintén hisszük, hogy mind szakmailag, mind emberileg nagyon sokat tudunk tenni azért, hogy ügyfeleink a legmegfelelőbb otthont, vagy a legjobb befektetési ingatlant találják meg, akár rövid, akár hosszú távra. Nálunk nem ügynökök, nem is üzletkötők dolgoznak, hanem tanácsadók, akik az ingatlanközvetítést nem munkának tekintik, hanem a szenvedélyük.

  • Ingatlan tanácsadó

    Főbb feladatok, munkák:

      Hamarosan megnyíló budapesti irodánkba keressük magabiztos, nyitott, proaktív személyiségű, jól kommunikáló, önállóan is szívesen dolgozó, de csapatban is együttműködni képes új kollégáinkat.

      • Elegáns irodai környezetet, fizetőképes ügyfélkört kínálunk, továbbá,
      • Hosszú távú, fejlődési lehetőséget, személyes tréninget, továbbképzéseket,
      • Keretek közötti, de önálló és kötetlen, jövedelmező és érdekes munkát,
      • Alkalmazotti jogviszonyt, vonzó, teljesítményarányos jutalékot,
      • Magasszintű szakmai támogatást és technikai infrastruktúrát,
      • Kellemes, technikailag jól felszerelt dizájn irodát,
      • Munkádat profi fotóssal és adminisztratív háttértámogatással segítjük,
      • Eszköztámogatást, számítógépet, hirdetési felületeket,
      • Stabil, tőkeerős munkahelyet, korrekt, támogató, vállalati kultúrát.

    VELED SZERETNÉNK DOLGOZNI, HA

      • Van már ingatlan értékesítési/közvetítési tapasztalatod,
      • Vagy nincs, de pályakezdőként, pályamódosítóként képes és kitartó vagy egy új szakmát megtanulni, és nyitott vagy a folyamatos fejlődésre,
      • Önállóan, szervezetten tudsz dolgozni, precízen és pontosan tartod a határidőket,
      • Magabiztos felhasználói szinten kezeled a számítógépet,
      • Minimum érettségi vizsgád van,
      • Ha már van OKJ képesítésed, az szuper, ha nincs, segítünk, hogy megszerezd
      • Szívesen kommunikálsz vevőkkel, eladókkal, bérbeadókkal és bérleményt keresőkkel,
      • Szívesen részt veszel a meglévő ügyfélkör bővítésében, ingatlanok, vevők felkutatásában, szerződések előkészítésében,
      • Lendületes, innovatív gondolkodású személyiség vagy,
      • Legalább egy idegen nyelven kommunikálsz, és nem riadsz meg a külföldi ügyfelektől sem,
      • Rendelkezel érvényes, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvánnyal, vagy biztosan megkapod azt.

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Ingatlanértékesítő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    Magyar nyelvű önéletrajzot