Otthon Centrum VII. Wesselényi u.

A VII. kerületi Otthon Centrum legeredményesebb, Wesselényi utcai irodájába keresem munkatársaimat.

Olyan tényleg dolgozni vágyó kollégák után érdeklődünk, aki hajlandó tanulni, érdekli a lakóingatlanok világa és hisz abban, hogy először vetni kell, hogy utána arathass.

A leendő munkatárs feladata: belvárosi ingatlanok értékesítése, melynek kitanulásában természetesen segítek Neked az itt eltöltött 6 évnyi tapasztalatommal.

Fontos viszont, hogy tényleg időt, energiát és munkát kell belefektetni - akár részmunkaidőben, akár teljes munkaidőben dolgozol -, hiszen én is ezek által váltam az egyik legsikeresebb ingatlan szakértővé Budapesten.

Ha hiszel magadban és hajlandó vagy tenni a céljaidért akkor itt a helyed!

Ingatlan szakértő – Wesselényi u.

FŐBB FELADATOK:

  • Feladataid új és használt lakások értékesítése
  • Megbízások szerzése, portfólió építés
  • Vevői igények felmérése, ingatlan bemutatók szervezése
  • Folyamatos kapcsolattartás új és meglévő ügyfelekkel
  • Ügyfeleink számára személyre szabott szolgáltatás az Otthon Centrum által nyújtott komplex háttér és tudásbázis segítségével

AMIT KÍNÁLUNK NEKED:

  • Az első 3 hónap betanulási időszakában, megfelelő teljesítmény mellett FIX fizetés
  • A XIII. kerület legnagyobb használt és új építésű ingatlan portfóliója
  • Szakmai elismertség és hosszú távú karrier lehetőség
  • Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
  • Keretek közti, de rugalmas munkaidő, önállóság és függetlenség
  • Folyamatos emelt szintű képzések és személyes fejlődést támogató szakmai háttér
  • Változatos, izgalmas munka egy összetartó, támogató csapatban
  • Kiemelkedő, teljesítményarányos jövedelem és további "bónusz" juttatások
  • Minden eszközt megadunk Neked ahhoz, hogy sikeres Ingatlan tanácsadó legyél!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Értékesítői tapasztalat
  • Ingatlan tanácsadói tapasztalat
  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, VII. kerület