Otthon 13 Kft. (OTTHON 13 KFT)

Ingatlan Szakértő

Megszűnt a munkahelyed, és nem tudod mihez kezdj most?

Van még munkád, de lecsökkent a munkaidőd és van szabad kapacitásod valami újat megtanulni?

Vagy eleged van abból, hogy alacsony fizetésért kell extrán teljesítened?

Esetleg azért nincs most munkahelyed, mert a HR-s kolléga szerint túl öreg, túl fiatal, alul-vagy túlképzett vagy?

Ha a kérdések bármelyikére a válasz igen, akkor próbáld ki magad nálunk és jelentkezz! Itt a jelenlegi körülmények közt is lehetőséged van a jó egzisztencia kiépítésére úgy, hogy közben teljes biztonságban érezheted magad és egészségedet. Várunk akár részmunkaidőben is!

Az Otthon Centrum XIII. kerület Szent István parki irodájának csapatába keresünk

FŐBB FELADATOK:

  • Feladataid új és használt lakások értékesítése
  • Megbízások szerzése, portfólió építés
  • Vevői igények felmérése, ingatlan bemutatók szervezése
  • Folyamatos kapcsolattartás új és meglévő ügyfelekkel
  • Ügyfeleink számára személyre szabott szolgáltatás az Otthon Centrum által nyújtott komplex háttér és tudásbázis segítségével

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Igényes megjelenés
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Vállalkozói szemlélet
  • Nagy teherbírás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Értékesítői tapasztalat
  • Ingatlan tanácsadói tapasztalat
  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület