A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.
A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

INGATLAN LETÉTKEZELÉSI JUNIOR MUNKATÁRS

FELADATOK:

  • törvényi illetve egyéb szabályzók változásának követése, részvétel a megfelelések kidolgozásában
  • rendszeres (havi, negyedéves, éves) díjelszámolások elvégzése és egyeztetése,
  • bejövő kimenő számlák feldolgozásával kapcsolatos feladatok
  • portfóliók ügylet pozícióinak egyeztetése
  • jogszabályi illetve belső limitek betartásának figyelemmel követése
  • riportok készítése és ellenőrzése felügyelet / társosztályok részére
  • pénz és értékpapír számlák kezelése
  • értékpapír ügyletek rögzítése, elszámolása, ellenőrzése
  • adásvételi és bérleti szerződések kezelése
  • napi forgalmazási adatok feldolgozása
  • ingatlan befektetési alapok nettó eszközértékének számítása / egyeztetése letétkezelőkkel, számítása, közzététele, adatszolgáltatások teljesítése

ELVÁRÁSOK:

  • megbízhatóság, precizitás,
  • nagyfokú önálló munkavégzés, munkabírás,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • legalább középfokú vagy felsőfokú gazdasági végzettség,
  • banki rendszerek és Microsoft Office ismeret

ELŐNYT JELENT:

  • befektetési szolgáltatási back office területen szerzett tapasztalat
  • Clavis RE, illetve más banki rendszerek ismerete
  • Excel makró készítés / adatbázis kezelés
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • VAP, tőzsdei szakvizsga

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes jövedelem
  • fejlődési lehetőségek
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • nagyfokú szakmai önállóság

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Befektetési tanácsadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.