A főváros egyik legmeghatározóbb, bérbeadással foglalkozó, jó hírnévvel rendelkező, 10 éves múltra visszatekintő irodája ambiciózus új kollégákat keres

INGATLAN KÖZVETÍTŐ REFERENS

    munkakörbe. Lépést tartandó a cég fejlődésével és növekedésével, további új munkaerőt keresünk korlátozott számban. A kiválasztási folyamat során elsősorban a minőségi és nem mennyiségi munkaerő feltérképezése a cél. Az irodánk ars poeticája, hogy kvázi egyedülálló módon, minőségi, biztonságos, megbízható és emberközpontú szolgáltatást nyújtsunk a nem mindig egyértelmű budapesti albérlet- és lakáspiacon. Ehhez keresünk megbízható, egyenes, kreatív, kitartó és ambiciózus új kollégákat.

HOGY NÉZ KI A NAPOD?

  • Kapcsolatépítés telefonon és személyesen a tulajdonosokkal és a leendő bérlőkkel
  • Lakások látogatása és felvétele - fotózás, adatok, paraméterek felmérése, rögzítése
  • Lakások mutatása az érdeklődőknek
  • Folyamatos telefonos és emailes kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • A bérbeadási folyamat komplett lebonyolítása

MIT KELL HOZNOD MAGADDAL?

  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Ügyfélközpontú értékesítői szemléletmód
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Szervezőkészség
  • Talpraesettség, kitartás
  • Belső motiváció és szorgalom
  • Igényes megjelenés

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás

MI AZ, AMIBEN SEGÍT

  • Bejelentett munkaviszony
  • Finanszírozott hirdetéstámogatás
  • Professzionális beléptető tréning
  • Személyre szabott mentorprogram
  • Korlátlan telefonhasználat
  • Önállóan beosztható munkaidő
  • Bérbeadás mellett eladási divíziók
  • MAGAS SIKERDÍJ
  • ALAPFIZETÉS AZ ELSŐ 3 HÓNAPBAN

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása