Ingatlan alapkezelő riporting munkatárs (1-11-39003/PR)

  • Feladatok:
    • Kedves tapasztalt és leendő Ingatlanalap Szakértők!
      Egy folyamatosan fejlődő, alapkezelés területés elismert, nagyobb beruházásokat folytató céghez keresek új munkatársat.

      Amit érdemes tudnod a folyamatról, a leendő csapatodról és a feladatokról:

      - jelenleg több, mint 20 projekt fut - ebből a tapasztalataidnak megfelelő mennyiségű ingatlanalap fog hozzád kerülni,
      - 2 körös interjúra számíts, ahol a legfőbb vezetővel és kollégákkal is találkozhatsz, mesélhetsz a tapasztalataidról,
      - hosszú távon számítanak Rád és sokat fejlődhetsz szakmailag,
      - befektetési alapokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatokat fogsz ellátni,
      - jelentéseket készítesz,
      - iratokat kezelsz
      - nyilvántartó rendszert vezetsz, kiszámítod az alapok eszközértékét.

  • Elvárások:
    • Amit érdemes tudnod, hogy sikerrel pályázz erre a pozícióra:

      - kell, hogy legyen a munkakörhöz hasonló tapasztalatod (befektetési alapok), legjobb, ha ingatlan alapkezelőnél szerezted,
      - légy precíz, önálló és pontos,
      - magabiztos és vidám,
      - rendelkezz erős társalgási szintű angol tudással.

  • Amit a megbízónk kínál:
    • - egyedülálló juttatási csomag
      - kiváló bérezés
      - éves gyakoriságú béremelés
      - arra is odafigyelnek, hogy kedvezményesen sportolhass és egészséges maradj :)

  • Orientáció:
    • Bank, Biztosítás, Bróker
    • Elemzés
    • Pénzügy, Könyvelés
    • Elemző, Tanácsadó

  • Munkavégzés helye:
  • Budapest VIII. kerület

  • Fizetés:
  • versenyképes