a KÖZBESZERZÉSI HATÓSÁG

pályázatot hirdet

Infrastruktúra-üzemeltetési koordinátor

álláshely betöltésére – határozatlan időre – a Közbeszerzési Hatóság
Informatikai Főosztályának állományába.

A jogviszony időtartama:

Határozatlan idejű jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Közbeszerzési Hatóság

1026 Budapest, Riadó u. 5.

Ellátandó feladatok:

A Hatóság Informatikai Főosztályának támogatása

Munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

  • Információ biztonsági szakrendszerek üzemeltetésének felügyelete
  • Egyedi rendszerek fejlesztésének támogatása
  • Helpdesk munkák koordinálása
  • Eszközbeszerzésekkel kapcsolatos előkészítési munkák
  • Információbiztonsági felelős támogatása
  • Üzemeltetési terület koordinálása
  • Informatikai projektek koordinálása
  • Részvétel a vezetői döntések előkészítésben

Pályázati feltételek:

  • Középfokú végzettség
  • Informatikai szakmacsoportba tartozó szakképesítés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (1-3 év)
  • magyar állampolgárság;
  • cselekvőképesség;
  • büntetlen előélet;
  • 3 hónap próbaidő;
  • nemzetbiztonsági ellenőrzés lefolytatásának vállalása;

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség
  • IT biztonsági képesítés

Elvárt kompetenciák:

  • Szakmai tudás
  • Önállóság
  • Magasfokú koordinációs képesség
  • Megbízhatóság

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • fényképes önéletrajz a munkabér megjelölésével;
  • a végzettséget, képzettséget igazoló oklevelek, nyelvismeretet igazoló bizonyítványok másolatai;
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány;
  • nyilatkozat, hogy a pályázó vállalja, hogy a pályázati eljárásban a személyes adatait a pályázat elbírálója megismerheti és kezelheti;

A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázatok benyújtásának határideje: 2020.10.29.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Szeles Henrietta humánpolitikai referens nyújt a 882-8548-ös telefonszámon.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

  • Teljes munkaidő

A pályázat benyújtásának módja:

  • Postai úton, a pályázatnak a Közbeszerzési Hatóság címére történő megküldésével (1026 Budapest, Riadó utca 5.) Kérjük a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: informatikus munkatárs)
  • Elektronikus úton Szeles Henrietta humánpolitikai referens részére
  • Személyesen: Szeles Henrietta humánpolitikai referens részére (1026 Budapest, Riadó utca 5.)

A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje:

Háromtagú előkészítő bizottság előzetesen szakmai/érvényességi szempontból értékeli a pályázatokat. Az előzetes értékelés alapján a kiválasztott pályázók szóbeli meghallgatására kerül sor, ezt követően a legalább 3 tagú bírálóbizottság javaslatot tesz a munkáltatói jogkör gyakorlója felé. A javasolt pályázók közül a munkáltatói jogkör gyakorlója választja ki a felvételre kerülő személyt. A munkáltató fenntartja magának a jogot, hogy a pályázatot eredményesnek nyilvánítja és lezárja, amennyiben a benyújtási határidő lejárta előtt a pályázati kiírásnak megfelelő, alkalmas pályázót tud kiválasztani a beérkezett pályázatok közül.

A munkáltató fenntartja magának a jogot, hogy a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa.