CELLUM Zrt.
  • Feladat a Cellum csoport irodai és üzleti infrastruktúrájának üzemeltetése. Munkád során tapasztalatot szerezhetsz egy olyan komplex pénzügyi rendszer szerver oldali üzemeltetésében, amely saját és külső fejlesztésű mobil alkalmazásokkal, valamint további külső pénzügyi rendszerekkel áll kapcsolatban komoly biztonsági elvárások mellett (PCI-DSS auditált).
    A Cellum csoport a hazai és nemzetközi piac ismert és elismert pénzügyi és telekommunikációs szoftver megoldások szállítója. Ügyfeleink jellemzően bankok, mobilszolgáltatók és nagy kereskedelmi láncok. A hazai piac mellett aktívan dolgozunk az ázsiai piacokon is.
  • Infrastruktúra technikus

    Főbb feladatok, munkák:

      • VMware és HyperV rendszerek üzemeltetése
      • Részvétel az infrastruktúra konszolidációs feladatokban (Azure költözés)
      • Együttműködés az alkalmazásüzemeltetői csapattal
      • Események monitorozása, felmerülő problémák értelmezése és dokumentálása
      • Ügyeleti támogatás az üzemeltetett rendszerek esetében

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Legalább 1-3 éve releváns szakmai tapasztalat
      • következő technológiák ismerete:
        • Virtualizációs technológiák: VMware, HyperV
        • Linux/Unix szerver ismeretek
      • következő technológiák alapszintű ismerete:
        • Cisco hálózati eszközök (switch, tűzfal, router)
        • Windows Server (AD, DNS, GPO)
        • Windows Server Update Services (WSUS)
        • o365 és Office termékek
      • jó problémamegoldó képesség
      • megbízható, precíz munkavégzés
      • középszintű angol nyelvtudás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • IBM hardware eszközök ismerete
      • Juniper tűzfalak ismerete (konfigurálás, üzemeltetetés)
      • MS Azure ismeretek
      • Microsoft, VMware, Cisco vizsgák

    Amit kínálunk:

      • rugalmas munkaidő, home office lehetőség
      • budai irodában magas színvonalú munkakörnyezet
      • folyamatos szakmai támogatás, képzési, fejlődési lehetőség
      • fiatalos, jó hangulatú csapat

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Hálózati és Rendszermérnök
    • Rendszerüzemeltető

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1126 Budapest, Derkovits utca 3.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    Kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát