UPC Magyarország Kft.

Infrastruktúra rendszermérnök

Az infrastructure system integrátor feladata, hogy az üzleti igényeket technikai követelményekké átalakítsa, és létrehozzon belőle az adott környezethez illeszkedő megoldást. Támogassa a mérnöki csapatot a megoldás implementációjában, és kövesse nyomon a kapcsolódó folyamatokat és rendszereket.

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük

  • mérnöki felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
  • társalgási szintű angolnyelvtudása van írásban és szóban egyaránt,
  • minimum 3 év system integrátori és architect tapasztalata van, mely kiterjed: architekturális tervezőeszközökre és alkalmazásokra (pl. Visio), szabványokra (pl. eTOM), virtualizáció, hálózat, storage rendszerek ismeretére,
  • projektszemlélet és szakmai projektekben szerzett tapasztal jellemzi, kommunikációs és együttműködési készsége magas,
  • kiemelkedő problémamegoldó képessége van,
  • kezdeményező és felelősségteljes,
  • precíz, megbízható személyiség

Feladatok, amelyeket rábíznánk

  • az üzletileg elvárt rendelkezésre állást biztosítani képes rendszerek tervezését és implementálását,
  • rendszer, projekt és integrációs dokumentációk készítését és karbantartását,
  • az infrastruktúra fejlesztések, karbantartások tervezésében való aktív részvételt,
  • redundancia szempontból biztonságos működésű rendszerek implementálásának megszervezését,
  • rendszerfrissítések, biztonsági intézkedések, bővítések, új megoldások üzembe helyezésének tervezését és támogatását,
  • a feltérképezett követelményekre lehetséges end-to-end megoldások kialakítását megvalósíthatóságuk kiértékelését,
  • infrastructúra sztenderdek definiálását és karbantartását
  • SOX folyamatok, Audit elvárások, BCP és DRP rendelkezések támogatását

Amit mi nyújtunk

  • kihívásokkal teli feladatokkal, multinacionális munkakörnyezettel s inspiráló csapattal várunk, ahol lehetőséget nyújtunk a szakmai kibontakozásra,
  • a magas teljesítményt kiemelten elismerő éves bónusz rendszert,
  • vonzó, személyre szabható és széleskörű választékot tartalmazó juttatási csomagunkban magad választhatod ki a számodra fontos cafeteria- elemeket,
  • ingyenesen vehetsz részt online angol nyelvtanfolyamainkon, s lehetőséget adunk szakmai továbbképzéseken, tanfolyamokon való részvételre,
  • élet,- és balesetbiztosítás jár minden munkavállalónk számára,
  • támogatjuk az otthonról való munkavégzést,
  • olyan modern, színes és tágas irodában dolgozhatsz, amely díjat nyert az Év irodája pályázaton,
  • nagy figyelmet fordítunk a csapatszellem építésére dolgozóink számára szervezett rendezvényeinkkel, sportcsapatainkkal vagy csapatépítő programjainkkal

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök

Munkavégzés helye:

Budapest