A MAVIR MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT. - nagy presztízsű, hazai nagyvállalat - Műszaki Fejlesztési igazgatósága munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Infrastruktúra Innovációs Osztályvezető

FELADATOK:

  • Jelentős mértékű megújuló csatlakozás miatti innovatív hálózatfejlesztési feladatok ellátása, új megoldások azonosítása.
  • Gyorsan változó környezethez alkalmazkodó hálózatfejlesztési, módszertani, felügyeleti megoldások felkutatása, azonosítása.
  • Átviteli, alállomási és mérési technológia vonatkozásában innovációs és költséghatékonysági szempontok, valamint az alállomások felújításával és engedélyeztetési folyamattal kapcsolatos innovációk érvényesítése.
  • Eszközmenedzsment stratégia kidolgozása és kompetencia bevezetése a szervezetben.
  • Nemzetközi munkacsoportokban való aktív részvétel.
  • A beruházások megvalósulása során az innovációs szempontok ellenőrzése

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú, villamosmérnöki végzettség
  • Átviteli- és/vagy elosztó engedélyesi gyakorlat
  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvismeret

KÉSZSÉGEK:

  • Analitikus, rendszerközpontú gondolkodás
  • Proaktivitás, innovációra való nyitottság, kreatív gondolkodás
  • Önálló problémamegoldás, erős eredményorientáltság
  • Kiváló együttműködési készség, csapatszellem

A KIVÁLASZTÁSNÁL ELŐNYT JELENT:

  • Vezetőként szerzett tapasztalat
  • K+F vagy innovációs projektek kapcsán szerzett tapasztalat
  • Műszaki szakmai angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás,
  • Versenyképes fizetés, széleskörű juttatási csomag,
  • Magánhasználatú gépjármű, mobil, lap-top,
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok,
  • Kiváló munkakörnyezet és munkaeszközök,
  • Kötetlen munkaidő
  • Vállalatunk a járvány ideje alatt is működik. Online kiválasztási folyamatot és home office lehetőséget biztosítunk kollégánk számára.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület Anikó u. 4.

Az álláshirdetésre a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva (Tárgy: “Infrastruktúra Innovációs Osztályvezető”) várjuk jelentkezését 2020. szeptember 30 -ig, fényképesönéletrajzzal, motivációs levéllel.