INFORMATIKUS

FELADATOK:

  • Rendszergazdai feladatok ellátása Windows alapú rendszereken
  • Beérkező hibajegyek kezelése (hibajegyek nyitása, rögzítése, zárása)
  • Felhasználói fiókok létrehozása, jogosultságok kezelése
  • Számítógépek, alkalmazások telepítése
  • Exchange levelezőrendszerben felhasználóhoz kapcsolódó beállítások elvégzése
  • Windows desktop operációs rendszereken hibakeresés, hibajavítás, beállítások elvégzése
  • Biztonsági mentések ellenőrzése, kezelése, fájl szintű helyreállítás
  • Biztonsági rendszerek működésének ellenőrzése (antivírus, spamszűrés, tűzfal)
  • Informatikai eszközök beszerzéséshez követelmények meghatározása és továbbítása

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú/Középfokú informatikai végzettség
  • Windows server, Hyperv rendszergazdai szintű ismerete
  • Alapvető hálózati ismeretek (TCP/IP hálózat, DNS, DHCP, NAT)
  • Biztonsági megoldások alapszintű ismerete (antivírus, spamszűrés, tűzfal)
  • Hatékony hibakezelés rendszerszemlélete

ELŐNY:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

MIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil munkahely egy több mint 20 éves vállalatcsoport alkalmazásában
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Versenyképes bér- és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok egy lendületes, fiatal csapat részeként

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

7100, Szekszárd, Rákóczi u. 142-146.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.