Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A JUTA-Soft Kft több mint 20 éve a piacon lévő vállalkozás. Fő profilunk kiskereskedelmi üzletek részére komplett készletnyilvántartó rendszerek fejlesztése, értékesítése, üzemletetése. Szoftverfejlesztés, pénztárgép forgalmazás szervizelés, vonalkód technika

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Informatikus szervizes, helpdesk munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Informatikai szervizes, ügyféltámogatói munkakör. A cég saját fejlesztésű szoftvereinek üzemeltetése, az ügyfelek munkájának segítése távolról,esetleg kiszállással az ügyfél telephelyén. Számítógép alapú pénztárgép rendszerek üzemeltetése, szervizelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • jó kommunikációs készség
  • jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Angol nyelv alapfokú ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Dolgozni akarás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Informatikai szervizes, helpdeskes tapasztalat,
  • Esetleg programozási ismeretek, C#, PHP
  • számítógépek szervizelésében üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • pénztárgépes rendszerek szervizelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés + jutalom
  • nagy mennyiségű munka
  • pénzügyileg stabil, több mint húsz éves cég
  • széleskörű termék és szolgáltatás portfólió, ezáltal sokrétű ismeret megszerezhetősége
  • jó hangulatú, fiatalos munkaközösség
  • modern munkakörnyezet, új építésű iroda
  • tömegközlekedéssel is jól megközelíthető irodaépület, a Kelenföldi Metró/Vasút/Busz állomás 6 perc gyalog
  • kiváló, ingyenes parkolási lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1112 Budapest, Neszmélyi út 11/A.

Az állás kezdésének várható időpontja:

2018. 03. 01.

Magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét küldje a "Jelentkezem" gombra kattintva, fizetési igény megjelölésével.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Informatikus szervizes, helpdesk munkatárs
  • Rövid pozíció név: helpdesk munkatárs
  • Hirdető cég: JUTA-Soft Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XI. kerület
  • Feladatok: Informatikai szervizes, ügyféltámogatói munkakör. A cég saját fejlesztésű szoftvereinek üzemeltetése, az ügyfelek munkájának segítése távolról,esetleg kiszállással az ügyfél telephelyén. Számítógép alapú pénztárgép rendszerek üzemeltetése, szervizelése
  • Elvárások: jó kommunikációs készség jogosítvány, vezetési gyakorlat Angol nyelv alapfokú ismerete Önálló munkavégzés Dolgozni akarás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-13
Állás, munka még: JUTA-Soft Kft.>