Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Vas megyei partnercégünk számára keresünk új kollégákat.

Informatikus - rendszertámogató

Főbb feladatok, munkák:

  • vállalatirányítási rendszer fejlesztésével kapcsolatos projektek
  • termelési rendszerben történő informatikai fejlesztések
  • ERP rendszer folyamatos működésének biztosítása
  • egyéb informatikai projektek támogatása
  • modern informatikai technológiák bevezetésének folyamatos vizsgálata
  • felhasználók, részlegek támogatása, problémamegoldás
  • kapcsolattartás informatikai tanácsadókkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú informatikai végzettség
  • releváns tapasztalat vállalatirányítási rendszerek bevezetésével, üzemeltetésével kapcsolatban
  • termelési adatgyűjtésben szerzett tapasztalat
  • adminisztratív folyamatok automatizálásában szerzett tapasztalat
  • SQL-Server üzemeltetésével kapcsolatos ismeretek
  • adatbázis ismeretek SQL nyelv ismerete
  • folyékony német és/vagy angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Microsoft Dynamics AX, SAP rendszerek ismerete
  • virtualizációs technológiák ismerete (MS-Hyper V)
  • programozási ismeretek
  • adatbányászati technológiák ismerete (OLAP)
  • gyakorlatorientált, rendszerszintű látásmód

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődés lehetősége, kihívások
  • részvételi lehetőség nemzetközi projektekben
  • családias munkahelyi légkör, nemzetközi környezet
  • versenyképes jövedelem csomag
  • munkába járás támogatása
  • amennyiben költözés szükséges, igény esetén lakást biztosítunk

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Vas

Jelentkezni lehet szakmai önéletrajzzal lehet.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Prohumán 2004 Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Informatikus - rendszertámogató
  • Rövid pozíció név: Informatikus
  • Hirdető cég: Prohumán 2004 Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Vas megye
  • Feladatok: vállalatirányítási rendszer fejlesztésével kapcsolatos projektek termelési rendszerben történő informatikai fejlesztések ERP rendszer folyamatos működésének biztosítása egyéb informatikai projektek támogatása modern informatikai technológiák bevezetésének folyamatos vizsgálata felhasználók, részlegek támogatása, problémamegoldás kapcsolattartás informatikai tanácsadókkal
  • Elvárások: felsőfokú informatikai végzettség releváns tapasztalat vállalatirányítási rendszerek bevezetésével, üzemeltetésével kapcsolatban termelési adatgyűjtésben szerzett tapasztalat adminisztratív folyamatok automatizálásában szerzett tapasztalat SQL-Server üzemeltetésével kapcsolatos ismeretek adatbázis ismeretek SQL nyelv ismerete folyékony német és/vagy angol nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.06.16