Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
THOMAS DUVENBECK IMMOBILIEN INVEST Kft.
  • 8 országban, több mint 35 telephellyel és 5500 munkavállalóval a Duvenbeck vállalatcsoport Európa vezető nemzetközi logisztikai vállalatai közé tartozik. Mottónk „The Culture of Logistics“ , a „Logisztika kultúrája”, amelyet neves autóipari, italgyártó, műanyagipari és mezőgazdasági gépeket gyártó megbízóink is igazolnak. Csapatunk erősítéséhez keresünk új munkatársat.

  • Informatikus - Rendszergazda

    Főbb feladatok, munkák:

      • IT rendszerek felügyelete, karbantartása, telepítése;
      • Hálózatok monitorozása, hibák elhárítása, adminisztrálása;
      • Felügyeleti rendszerek üzemeltetése;
      • Problémák analízise és javítása;
      • Részvétel nemzetközi projektekben.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Informatikai végzettség,
      • PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk,
      • Tanulási hajlandóság,
      • Aktív NÉMET és/vagy aktív ANGOL nyelvtudás,
      • B kategóriás jogosítvány.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Informatikai diploma;
      • Hegyeshalom környéki lakhely;
      • Saját gépkocsi.

    Amit kínálunk:

      • Fiatal, dinamikus csapat és modern munkahelyi környezet;
      • Versenyképes jövedelem;
      • Notebook, okostelefon;
      • Változatos munka, érdekes feladatok;
      • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén.

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Rendszergazda
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül bármelyik:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
    • Német - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    9222 Hegyeshalom, HRSZ 1073/4

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér,mobiltelefon,cafeteria,nyelvtanulás támogatása

    Magyar és angol/német nyelvű önéletrajz küldésével.

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Informatikus - Rendszergazda
    • Hirdető cég: THOMAS DUVENBECK IMMOBILIEN INVEST Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
    • Város: Hegyeshalom
    • Feladatok: IT rendszerek felügyelete, karbantartása, telepítése;Hálózatok monitorozása, hibák elhárítása, adminisztrálása;Felügyeleti rendszerek üzemeltetése;Problémák analízise és javítása;Részvétel nemzetközi projektekben.
    • Elvárások: Informatikai végzettség,PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk,Tanulási hajlandóság,Aktív NÉMET és/vagy aktív ANGOL nyelvtudás,B kategóriás jogosítvány.
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
    • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér mobiltelefon cafeteria nyelvtanulás támogatása
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
    • Feladás dátuma: 2018-04-23
    • Lejárati dátum: 2018-05-14