Nemzeti Földügyi Központ
Munkatársat keresünk

Informatikus rendszergazda

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Rendszergazdai feladatok ellátása Microsoft és Linux (RedHat) környezetben,
  • A cég informatikai infrastruktúrájának üzemeltetése és támogatása (pc, laptop, perifériák, mobileszközök): javítás, karbantartás, adatok mentése,
  • Informatikai hálózat menedzsment,
  • Telepített szoftverek és alkalmazások támogatása,
  • Office 2013 környezet üzemeltetése és támogatása,
  • Végfelhasználók támogatása,
  • Irodai technikai eszközök üzemeltetése és felügyelete,
  • Informatikai eszközök nyilvántartása, leltározása,
  • Közreműködik a szervezet informatikai oktatási tevékenységében, ellátja az alkalmazott irodai szoftverek informatikai felügyeletét, illetve segítséget nyújt kezelésükhöz; rendszeres informatikai támogatást biztosít a napi feladatok során,
  • Koordinálja, felügyeli és aktualizálja a szervezet internetes honlapjának és intranetes felületeinek működését,
  • Biztosítja a szervezet működéséhez szükséges külső, internetes felületen keresztül elérhető adatbázisok, internetes tartalmak, valamint a belső hálózaton keresztül elérhető segédanyagok, dokumentumok, dokumentumtárak frissítését.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Informatikai szakirányú végzettség,
  • Operációs rendszerek telepítési és konfigurálási ismerete,
  • Önálló, precíz munkavégzés, terhelhetőség, pro aktivitás, igényesség saját munkájával és környezetével szemben,
  • Erkölcsi bizonyítvány,
  • Jó kommunikációs készség és alkalmazkodóképesség,
  • Megbízhatóság,
  • Rugalmasság,
  • Gyakorlatiasság,
  • Gyors, precíz munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Legalább 1-3 év munkatapasztalat,
  • VMware termékek gyakorlati ismerete (vCenter, vSphere ESXi)
  • HP VSA Storage ismerete,
  • Közigazgatási szervnél szerzett tapasztalat,
  • Közigazgatási szakvizsga,
  • Informatikai szakirányú felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk:

  • 6 hónap próbaidőt követően határozatlan idejű kormányzati szolgálati jogviszony,
  • Cafetéria juttatás,
  • Munkába járás költségtérítése a jogszabálynak megfelelően,
  • Kulturált munkakörülmények,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Közigazgatás
  • Köztisztviselő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria

Munkavégzés helye:

1149 Budapest, Bosnyák tér 5.

Fényképpel ellátott, a 87/2019. (IV.23.) Korm. rendelet 1. sz. mellékletében foglaltaknak megfelelő szakmai önéletrajzot, valamint motivációs levelet várjuk. A "Jelentkezem" gombra kattintva a pályázó jelentkezik az álláshelyre, mellyel hozzájárul ahhoz, hogy pályázati anyagának személyes adatait az NFK a kiválasztás során kezelje. A sikertelen pályázók részére felajánlásra kerül az Önéletrajz Adatbankban (önéletrajzi nyilvántartási rendszerben) történő részvételi lehetőség, mely nyilatkozatban a jelentkező hozzájárul adatai kezeléséhez. Az NFK az Adatbankban rögzített adatokat egy évig kezeli, azt követően a dokumentumok törlésre kerülnek. Jelentkezésekor kérjük, hogy az e-mail tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét („informatikus rendszergazda”).