Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A Grantool Kft. magyar tulajdonú, innovatív vállakozás, lelkes, motivált munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Informatikus / rendszergazda

Főbb feladatok, munkák:

  • felhasználók informatikai támogatása
  • számítógépek, nyomtatók és egyéb informatikai eszközök karbantartása, hibaelhárítása
  • informatikai fejlesztések bevezetése
  • Windows szerverek telepítése, üzemeltetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • hardveres ismeretek
  • hálózati rendszergazda tapasztalat (switch, router, tűzfal, VPN beállítások)
  • kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • informatikai trendek követése, fejlődési hajlandóság
  • pontos, megbízható munkavégzés
  • teljesítményorientált, problémamegoldó szemlélet
  • kommunikatív, csapatjátékos személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Linux ismeretek
  • Windows scriptelés
  • SAP B1 tapasztalat
  • CISCO CME ismeret
  • Virtualizációs ismeretek (Hyper-V)
  • szerverüzemeltetési ismeretek (IIS, Windows AD, stb.)
  • SQL ismeretek

Amit kínálunk:

  • dinamikusan fejlődő innovatív vállalat stabil háttérrel
  • versenyképes juttatások
  • csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Győr, 9027 Gesztenyefa út 4.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: GRANTOOL Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Informatikus / rendszergazda
  • Rövid pozíció név: Informatikus munkatárs
  • Hirdető cég: GRANTOOL Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Győr
  • Feladatok: felhasználók informatikai támogatása számítógépek, nyomtatók és egyéb informatikai eszközök karbantartása, hibaelhárítása informatikai fejlesztések bevezetése Windows szerverek telepítése, üzemeltetése
  • Elvárások: hardveres ismeretek hálózati rendszergazda tapasztalat (switch, router, tűzfal, VPN beállítások) kommunikáció képes angol nyelvtudás informatikai trendek követése, fejlődési hajlandóság pontos, megbízható munkavégzés teljesítményorientált, problémamegoldó szemlélet kommunikatív, csapatjátékos személyiség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-11-08