Sporttáplálék kiegészítők kereskedelmével foglalkozó,
dinamikusan fejlődő cégünk

Informatikus, rendszergazda

munkatársat keres teljes munkaidőben,
azonnali munkakezdéssel.

A MUNKAKÖR CÉLJA:

Ismered az Active Directoryt, nyitott vagy a felhős technológiákra, érdekel a cluster-ek és szerverek világa?  Ha úgy érzed az előző állítások jellemzőek rád, és szeretnél egy rugalmas, humoros és nyitott csapat tagja lenni, akkor RÁD van szükségünk!

IT üzemeltető csapatunk részeként a te feladatod lesz a BioTechUSA informatikai rendszereinek üzembiztos működtetése, a vállalatirányítási rendszer karbantartási feladatainak ellátása, új rendszerek bevezetésének támogatása.

Milyen feladatok várnak rád:

  • Vállalatirányítási rendszer üzemeltetése (IFS)
  • Active Directory üzemeltetés
  • Felhős szolgáltatások üzemeltetése / konfigurálása (Microsoft Office 365, Microsoft Azure)
  • Hálózati eszközök konfigurálása
  • Vezetői döntések szakmai támogatása
  • Hostingban lévő szerverek felügyelete/telepítése/konfigurálása (Windows)
  • Backup rendszerek felügyelete
  • A cég tevékenységéhez felhasznált egyéb informatikai hardver és szoftver – beléptető rendszer, bérszámfejtő rendszer, mobil eszközök - informatikai jellegű támogatása
  • Kliens oldali szoftver eszközeinek beállítása, üzemeltetése, nyilvántartása, Helpdesk funkció ellátása
  • Jelentések/dokumentációk készítése
  • Felhasználók oktatása

Téged keresünk, ha megfelelsz az alábbiaknak:

  • Középfokú informatikai végzettség
  • Legalább 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Microsoft szerver operációs rendszerek és az Active Directory alapvető ismerete
  • Kreatív, proaktív személyiség
  • Csapatban és önállóan is dolgozni tud
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Hálózati ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Oracle ismeret
  • Szakmai angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Fiatal csapatunk tagjaként lehetőséged van ötleteid megvalósítására
  • Szakmai fejlődésedet tapasztalt vezetőink támogatják
  • Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk számodra egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál
  • Versenyképes fizetést kínálunk
  • Támogatjuk a sportos és egészséges életmódot
  • Éves céges rendezvényeken biztosítjuk dolgozóink kikapcsolódását

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Hogyan jelentkezz hozzánk:

Ha szeretnél egy gyorsan fejlődő cég fiatalos, lendületes csapatának munkatársa lenni jelentkezz hozzánk a "JELENTKEZEM!" linkre kattintva, egy rövid kérdőív kitöltésével, magyar nyelvű fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel, valamint nettó bérigényed megjelölésével!

#WeAreBioTechUSA

A BioTechUSA több mint 900 alkalmazottal, csaknem 170 franchise üzlettel, és közel 80 országra kiterjedő forgalmazói hálózattal Európa egyik legnagyobb és legdinamikusabban növekvő sportcélú minőségi táplálék-kiegészítők gyártója és forgalmazója. Küldetésünk a sport és az egészséges életmód népszerűsítése és támogatása. Hiszünk abban, hogy az egészség a legnagyobb kincs a világon: THE GREATEST WEALTH IS HEALTH.