BECK AND PARTNERS Kft.
Ügyfelünk, amely több, mint húsz éve piacvezető a minőségi bútorok gyártása terén, az alábbi munkakörökbe várja munkatárs jelentkezését:

Ipar 4.0 rendszer bevezetéséhez

INFORMATIKUS RENDSZERGAZDA

Informatikus rendszergazda

Főbb feladatok, munkák:

  • Felhasználók mentorálása
  • Szakszerű kommunikáció a szoftvereket szállító cégekkel
  • A bevezetés informatikai oldalának irányítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Linux és adatbázis kezelő programok (Firebird, SQL MSSQL, MYSQL) ismerete
  • Alap hálózati (TCP/IP) és Windows ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Stabil, innovatív munkahely, emberközpontú munkakörnyezet
  • Érdekes, kihívásokkal teli feladatok
  • A feladatok teljesítése során megismerhetővé válnak a cég különböző üzleti szegmensei ill. cégspecifikus folyamatai (gyártás, logisztika, bizonylatolás, minőségirányítás, stb…), mely az IT szektorban magabiztos szakmai alapokat és továbbfejlődési lehetőséget biztosít

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Csongrád megye

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Makó
  • Kiválasztásban és betanításban Ügyfelünk debreceni IT partnercége is részt vesz
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!