A JUTA-Soft Kft több mint 20 éve a piacon lévő vállalkozás. Fő profilunk kiskereskedelmi üzletek részére komplett készletnyilvántartó rendszerek fejlesztése, értékesítése, üzemeltetése. Szoftverfejlesztés, pénztárgép forgalmazás szervizelés, vonalkód technika
Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Informatikus, pénztárgép szervizes munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Informatikai és pénztárgépes rendszerek szervizelése szervizünkben vagy az ügyfél telephelyén. A cég saját fejlesztésű szoftvereinek üzemeltetése, az ügyfelek munkájának segítése távolról, esetleg kiszállással. Számítógép alapú pénztárgép rendszerek üzemeltetése, szervizelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • jó kommunikációs készség
  • jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Önálló munkavégzés
  • Dolgozni akarás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • informatikai szervizes, helpdeskes tapasztalat,
  • számítógépek szervizelésében üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • pénztárgépes rendszerek szervizelésben szerzett tapasztalat
  • telekommunikációs cégnél szerzett ügyfél kezelési gyakorlat,
  • esetleg programozási ismeretek, C#, PHP
  • angol nyelv alapfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés + ösztönző jutalom
  • nagy mennyiségű munka
  • pénzügyileg stabil, több mint húsz éves cég
  • széleskörű termék és szolgáltatás portfólió, ezáltal sokrétű ismeret megszerezhetősége
  • jó hangulatú, fiatalos, motivált munkaközösség
  • modern munkakörnyezet, új építésű iroda
  • tömegközlekedéssel is jól megközelíthető irodaépület, a Kelenföldi Metró/Vasút/Busz állomás 6 perc gyalog
  • kiváló parkolási lehetőségek
  • Mobiltelefon

Egyéb információ az állásról:

    Az állás kezdésének várható időpontja:
    Azonnal

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

Jelentkezési határidő:

2019. 07. 05.

Magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét küldje a 'Jelentkezem' gombra kattintva, fizetési igény megjelölésével.