CIVIL CÉGCSOPORT TAGJA A PAJZS 07 Zrt.

informatikus

munkatársat keres

    A CIVIL Cégcsoport az ország vezető vagyonvédelmi vállalata elkötelezett a biztonság megteremtésében. Ingatlanmenedzsmenttel foglalkozó üzletágunk ugyanilyen elkötelezett a napi feladatok ellátásában és az informatikai biztonság megteremtésében. Ennek megvalósításához keressük szakértő és lelkes munkatársunkat.

Amit kínálunk neked:

  • felelősségteljes munkakör, ahol a szakmai csapat támogatásával sikereket érhetsz el munkádban,
  • tapasztalatszerzés és nagyfokú fejlődési lehetőség,
  • fiatalos csapat,
  • továbbképzési lehetőségek,
  • béren kívüli juttatások

Feladatok, amelyekben számítunk rád:

  • hardveres és szoftveres hibaelhárítás Budapesten és vidéken,
  • a vállalat fizikai és virtuális kiszolgáló szervereinek teljes körű üzemeltetése
  • szoftverek telepítése és ehhez kapcsolódó licenszek nyilvántartása,
  • informatikai fejlesztésekkel kapcsolatos belső igények felmérése,
  • felhasználók hozzáféréseinek beállítása és módosítása,
  • bejövő szolgáltatói vezetékes telefon és internet vonalak hibáinak elhárítása, együttműködve a szolgáltatók műszaki szakembereivel,
  • műszaki és számítástechnikai eszközök beszerzése, szervizelése, javíttatása, kapcsolattartás a beszállítókkal és szervizesekkel,
  • helyi hálózat és központi tűzfaleszköz megfelelő működtetése.

Amit kérünk tőled:

  • minimum középfokú informatikai végzettség,
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat,
  • Microsoft Hyper-V virtualizációs technológiájának ismerete,
  • Microsoft Cluster technológiák ismerete,
  • Windows Server, MS SQL, Active Directory, MS Exchange, WSUS ismerete,
  • TCP/IP hálózati ismeretek: Routing, switching, VPN-ek konfigurációja,
  • tűzfal eszközök használatának ismerete,
  • biztonsági mentések elvégzésére alkalmas szoftver megoldások ismerete,
  • PowerShell magabiztos használta,
  • Android és IOS mobiltelefon rendszerek ismerete,
  • MS Word, MS Excel, MS PowerPoint szoftverek magabiztos használata,
  • angol nyelv középfokú ismerete,

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület

Küldd el nekünk magyar nyelvű szakmai önéletrajzod és nettó bérigényed a „jelentkezem” gombra kattintva.