Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Nitrokémia Zrt.

INFORMATIKUS

Főbb feladatok, munkák:

    • Közreműködés informatikai hálózat üzemeltetésében és konfigurálásában
    • Közreműködés virtuális kiszolgáló környezet (Hyper-V) üzemeltetésében
    • Közreműködés ügyviteli alkalmazások futtatókörnyezetének szerver oldali üzemeltetésében
    • Felhasználói szoftverek Közreműködés általános rendszergazdai feladatok ellátásában
    • telepítése, frissítése, felügyelete
    • Nyomtatók és egyéb perifériák karbantartása, beüzemelése, illetve közreműködés azok külső szolgáltató általi üzemeltetésének megszervezésében
    • Számítógép hálózatok karbantartása
    • Vidéki telephelyek infrastruktúrájának karbantartása
    • Hardver/szoftver beszerzés, garanciális ügyek intézése
    • Felhasználók támogatása informatikai problémákkal kapcsolatosan

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Windows Server 2008/2012 R2/2016 üzemeltetési ismeretek (AD, GPO, user management)
    • Windows 7/10 üzemeltetési ismeretek
    • Alapvető scriptelési ismeretek (batch, Powershell)
    • MS Office termékek ismerete
    • Linux rendszerek alapszintű ismerete
    • Mobil operációs rendszerek ismerete (android,iOS)
    • Hálózati ismeretek (LAN, WAN, TCP/IP, DNS, DHCP, OpenVPN, RDP)
    • Kiváló műszaki érzék
    • Jó kommunikációs készség
    • Jó problémamegoldó képesség
    • Felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzés
    • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Szerver virtualizációs ismeretek (Hyper-V)
    • SQL adatbáziskezelő ismerete

Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem, hosszú távú együttműködés
    • Folyamatos szakmai fejlődés

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

8184, BALATONFŰZFŐ MUNKÁS tér 2..

Jelentkezési határidő:

2017. 09. 04.

Önéletrajz, iskolai végzettséget, képzést igazoló bizonyítvány másolat megküldése

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Nitrokémia Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: INFORMATIKUS
  • Rövid pozíció név: Informatikus
  • Hirdető cég: Nitrokémia Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Veszprém megye
  • Város: Balatonfűzfő
  • Feladatok: Közreműködés informatikai hálózat üzemeltetésében és konfigurálásában Közreműködés virtuális kiszolgáló környezet (Hyper-V) üzemeltetésében Közreműködés ügyviteli alkalmazások futtatókörnyezetének szerver oldali üzemeltetésében Felhasználói szoftverek Közreműködés általános rendszergazdai feladatok ellátásában telepítése, frissítése, felügyelete Nyomtatók és egyéb perifériák karbantartása, beüzemelése, illetve közreműködés azok külső szolgáltató általi üzemeltetésének megszervezésében Számítógép hálózatok karbantartása Vidéki telephelyek infrastruktúrájának karbantartása Hardver/szoftver beszerzés, garanciális ügyek intézése Felhasználók támogatása informatikai problémákkal kapcsolatosan
  • Elvárások: Windows Server 2008/2012 R2/2016 üzemeltetési ismeretek (AD, GPO, user management) Windows 7/10 üzemeltetési ismeretek Alapvető scriptelési ismeretek (batch, Powershell) MS Office termékek ismerete Linux rendszerek alapszintű ismerete Mobil operációs rendszerek ismerete (android,iOS) Hálózati ismeretek (LAN, WAN, TCP/IP, DNS, DHCP, OpenVPN, RDP) Kiváló műszaki érzék Jó kommunikációs készség Jó problémamegoldó képesség Felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzés B kategóriás jogosítvány
  • Elvárt végzettség: Egyetem
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.08.11