ITD Informatika Zrt.
Munkatársat keresünk

Informatikus mérnök

pozícióba.
Azonnali munkakezdés! Versenyképes jövedelem, juttatási csomag!

Cégünk évtizedek óta nyújt informatikai támogatást, üzemeltetési szolgáltatást
a KKV szektor szereplőinek (pénzügyi szolgáltatás, gyártás), néhány nagyvállalatnak (logisztika, mezőgazdaság, ingatlan üzemeltetés), valamint multinacionális cégek hazai képviseletének (kereskedelem, B2B szolgáltatás).

Fentieken túl, saját infrastruktúránkra épülő, privát felhő szolgáltatásunkkal, az egyedi, speciális igényekre is van megoldásunk, valamint piaci előnyünk, a konkurenciától jelentősen eltérő működési szemléletünk - MSP gondolkodásmódunk - amivel számszerűsítve be tudjuk mutatni munkánk értékét, annak üzleti előnyét, valamint a feltárt kockázatok anyagi jelentőségét, súlyosságát.

Szolgáltató cég vagyunk, számunkra az ügyfél = partner, akivel együttműködve erősítjük az üzletmenetet, hozzáadott tudásunkkal értéket teremtünk és elősegítjük a növekedést, valamint az eredményességet.

Főbb feladatok, munkák:

  • Hálózatok, Windows és Linux szerverek, rendszerek tervezése, kialakítása, üzemeltetése, felügyelete, változások átvezetése, hibák elhárítása, szerver környezetben (Remote Desktop / Terminal Server) futtatott alkalmazások menedzselése.
  • Microsoft felhőszolgáltatások bevezetése, meglévő rendszerek felhőbe költöztetése, használatuk további támogatása, frissítések, új funkciók megismerése és beemelése a napi működésbe, az üzleti folyamatok optimalizálása, hatékonyságuk növelése.
  • Kivitelezés, megvalósítás során helyszíni és távoli munkavégzés, szoros együttműködés, valamint pontos, precíz kommunikáció az ügyféllel, harmadik féllel, feladatok meghatározása, kiadása és lekövetése, az elvégzett munkák dokumentálása, mérföldkövek szerinti jelentések és elszámolások, részletes leírások, teljesítési jegyzőkönyv készítése. Projekt szintű kapcsolattartás ügyféllel, szállítóval egyaránt, emlékeztetők, feljegyezések készítése, küldése, határidők meghatározása, azok betartása, betartatása.
  • Értékesítési folyamatokban aktív részvétel, pl.: követelmény specifikáció, árazatlan költségvetés készítése, az ügyfél által megfogalmazott igényekhez legjobban illeszkedő, jó ár/érték arányú műszaki megoldások kidolgozása, elkészítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban egyaránt
  • Angol középfokú nyelvismeret, aktív használat
  • Ügyfél orientált, üzleti gondolkodás
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Magabiztos, stabil, lexikális és gyakorolt hálózati, Windows szerver és Linux ismeretek
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Informatikai szolgáltató (MSP) cégnél szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi ismeretek
  • Értékesítési tapasztalat
  • Jegykezelő rendszerek ismerete
  • RMM rendszerek ismerete
  • Microsoft minősítések
  • MikroTik minősítések
  • Egyéb gyártói minősítések (Fortinet, Ubiquiti, Zyxel)

Amit kínálunk:

  • Egyedi juttatási csomag kialakítása
  • Ingyenes parkolás az irodaház közvetlen közelében
  • Korlátlan, térítésmentes kávé és tea fogyasztás
  • Jól felszerelt konyha, kulturált étkezési lehetőség
  • Kis létszám, családias hangulat
  • Feladat orientált, rugalmas munkaidő
  • Modern munkakörnyezet
  • Céges autó saját használatra is
    • vagy
  • Költségtérítés saját autó használata esetén

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Weiss Manfréd út 5.

Magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzát várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.