Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Sysdata PSE Kft. az informatikai piac egyik jelentős és elismert szereplőjeként szoftver- ill. elektronika/hardware fejlesztéssel és ehhez kapcsolódó projektek megvalósításával foglalkozik.
Cégünk több mint 20 évnyi Siemens-leányvállalatként szerzett tapasztalatát innovatív ötletekkel ötvözve, színvonalas termékeket- és megoldásokat szállít multinacionális és hazai üzleti partnerei számára.
További információkért látogasson el honlapunkra!

A Sysdata PSE Kft. felsőfokú végzettséggel rendelkező, németül beszélő munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

Informatikus/mérnök hálózatbiztonság területre (Identity and Access Management) (Ref: IAM_0617_PSE_BpSz)

Feladatok:

  • színvonalas mérnöki munka a világ egyik vezető Identity & Access Management (IAM) megoldásával kapcsolatban,
  • biztonsági célú nagyvállalati SW rendszerek ügyfeleknél történő bevezetésének támogatása,
  • SW megoldások testreszabásának tervezése, részleges megvalósítása ill. a megvalósítás koordinációja a SW fejlesztői csoportokkal,
  • a bevezetett rendszer konfigurálása, beüzemelése,
  • ügyfelek helyszínen történő szakmai támogatása.

Elvárásaink:

  • kommunikációképes német nyelvtudás,
  • jelentős utazási hajlandóság Nyugat-Európa viszonylatában,
  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • Java alapismeretek,
  • ügyfélközpontú szemlélet, nyitottság, tanulási készség,
  • csoportmunkára való alkalmasság.

Előnyt jelent:

  • LDAP, Active Directory ismerete,
  • Web Service technológiák ismerete,
  • script nyelvek (pl. JavaScript, TCL) ismerete,
  • Unix/Linux vagy Windows Server 20xx adminisztrátori ismeretek,
  • angol nyelvtudás,
  • kreativitás, önállóság, jó problémamegoldó képesség.

Ajánlatunk:

  • versenyképes, magas jövedelem,
  • átlagon feletti cafeteria keret választható elemekkel,
  • szabadok a két ünnep közti és szombati ledolgozandó munkanapok,
  • alapos szakmai felkészítés,
  • külföldi munkavégzési lehetőség,
  • folyamatos szakmai továbbképzési, fejlődési lehetőség,
  • folyamatos céges nyelvtanulási lehetőség,
  • modern munkaeszközök és színvonalas környezet.

Gyakorlott munkatársak és tehetséges, motivált pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Munkavégzés helye: Budapest vagy Szeged

Magyar és idegen nyelvű fényképes önéletrajzát a referenciaszám megjelölésével várjuk a "jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Sysdata PSE Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Informatikus/mérnök hálózatbiztonság területre (Identity and Access Management) (Ref: IAM_0617_PSE_BpSz)
  • Rövid pozíció név: Informatikus
  • Hirdető cég: Sysdata PSE Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Csongrád megye
  • Feladatok: színvonalas mérnöki munka a világ egyik vezető Identity & Access Management (IAM) megoldásával kapcsolatban, biztonsági célú nagyvállalati SW rendszerek ügyfeleknél történő bevezetésének támogatása, SW megoldások testreszabásának tervezése, részleges megvalósítása ill. a megvalósítás koordinációja a SW fejlesztői csoportokkal, a bevezetett rendszer konfigurálása, beüzemelése, ügyfelek helyszínen történő szakmai támogatása.
  • Elvárások: kommunikációképes német nyelvtudás, jelentős utazási hajlandóság Nyugat-Európa viszonylatában, szakirányú felsőfokú végzettség, Java alapismeretek, ügyfélközpontú szemlélet, nyitottság, tanulási készség, csoportmunkára való alkalmasság.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.06.17