Munkatársat keresünk

Informatikus menedzser

pozícióba.

Budapesti székhelyű magánegészségügyi intézmény keres informatikus menedzser munkatársat teljes munkaidőben, azonnali munkakezdéssel.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolattartás a szervezeti egységekkel, szakmai támogatás nyújtása a munkatársaknak
  • Eszközök nyilvántartása
  • Informatikai rendszerek karbantartásának menedzselése, kapcsolattartás az IT szolgáltatókkal, kiszervezett informatikai feladatok koordinálása
  • A felhasználói- és a rendszer-szoftverek felügyelete, hibaelhárítás, frissítés
  • Munkaállomások (hardver és szoftver) karbantartása, fejlesztése; új munkaállomások kialakítása
  • Nyomtatópark menedzselése, alapvető hibák elhárítása, szoftverek telepítése, központosítás
  • Aktív részvétel az IT beszerzésekben
  • A cég support rendszerének üzemeltetésében, működtetésében való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Felhasználó orientált látásmód
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • szakmai fejlődés

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető

Szükséges tapasztalat:

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

A jelentkezéseket fizetési igénnyel a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!