INFORMATIKUS

A Hamburger Hungária Kft. dunaújvárosi székhellyel, INFORMATIKUS munkakörbe munkatársat keres.

FŐBB FELADATOK

  • Informatikai rendszerek üzemeltetése, szükségszerű frissítése a beszállítók útmutatása alapján
  • First level support nyújtása a felhasználók részére
  • Rendszerfelügyeleti eszközökkel informatikai erőforrások monitorozása
  • Nyilvántartások vezetése, adatszolgáltatás, riportálás
  • A vállalat fő tevékenységének elősegítése érdekében infrastrukturális jellegű informatikai fejlesztések megtervezése
  • Fejlesztési igények összehangolása, a jogosultsági hierarchia felépítése, karbantartása, rendszer és felhasználói szintű csoportok figyelése
  • Kapcsolattartás a vállalatcsoport központi informatikai igazgatóságával
  • Kapcsolattartás a rendszer felhasználóival, kulcs üzemeltetőivel, team részvétel a kapcsolódó területeken
  • Kapcsolattartás egyes informatikai beszállítókkal, partnerekkel, munkájuk ellenőrzése

ELVÁRÁSOK

  • Főiskolai, vagy egyetemi szintű informatikai végzettség
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • Problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkakörülmények
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Dunaújváros, 2400 Papírgyári út 42-46.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy érzi fenti elvárásainknak megfelel, kérjük küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét, bizonyítványainak másolatát a "Jelentkezem" gombra kattintva.