Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
ELTER KFT.

Ha el tudnád képzelni magad egy fiatalos, lendületes csapat tagjaként és beállítottságod, érdeklődésed az informatikára irányul, jelentkezz hozzánk!

Családi vállalkozásunk 20 éve lámpa kereskedelemmel foglalkozik, 10 nagy lámpagyártó cég kizárólagos vagy kiemelt képviselői vagyunk Magyarországon.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Informatikus

Főbb feladatok, munkák:

  • Informatikai rendszerek üzemeltetése, távfelügyelete, (ezt kivennénk)
  • felhasználói hibabejelentések, igények fogadása, kezelése, megoldása Windows/Office területeken,
  • SAP adatbázis kezelése, adatok feltöltése, karbantartása, lekérdezések készítése,
  • árlisták készítése excel-ben,
  • képfeldolgozás photoshop-ban (ezt tennénk be helyette).

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség,
  • MS Windows, MS Office (excel, word) haladó ismeretek,
  • SQL adatbázisrendszerek ismerete,
  • adathálózati alapismeretek (switch, router, IP, stb.),
  • hardver alapismeretek,
  • több feladat egyidejű koordinálása, egyeztetése,
  • együttműködés a kapcsolódó területekkel.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetést kínálunk, melynek egy része cafeteria,
  • modern munkakörnyezet,
  • változatos, felelősségteljes, önálló munkavégzést, egy fiatal, lendületes, innovatív csapat részeként,
  • cégünket folymatosan fejlesztjük, a munkavállalóinknak is folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

7100, SZEKSZÁRD RÁKÓCZI utca 48.

Fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel.

Egyéb juttatások: cafeteria

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: ELTER KFT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Informatikus
  • Rövid pozíció név: Informatikus
  • Hirdető cég: ELTER KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Tolna megye
  • Város: Szekszárd
  • Feladatok: Informatikai rendszerek üzemeltetése, távfelügyelete, (ezt kivennénk) felhasználói hibabejelentések, igények fogadása, kezelése, megoldása Windows/Office területeken, SAP adatbázis kezelése, adatok feltöltése, karbantartása, lekérdezések készítése, árlisták készítése excel-ben, képfeldolgozás photoshop-ban (ezt tennénk be helyette).
  • Elvárások: Felsőfokú informatikai végzettség, MS Windows, MS Office (excel, word) haladó ismeretek, SQL adatbázisrendszerek ismerete, adathálózati alapismeretek (switch, router, IP, stb.), hardver alapismeretek, több feladat egyidejű koordinálása, egyeztetése, együttműködés a kapcsolódó területekkel.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Egyéb juttatások: cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.03.20