A Cerbona Élelmiszergyártó Kft. székesfehérvári üzemébe felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

Informatikus

Feladatok:

  • A társaság mindennapi informatikai feladatainak ellátása, felhasználók támogatása, működés zavartalanságának biztosítása
  • Szerverpark felügyelete, meghatározott karbantartási feladatok elvégzése
  • A különböző hálózati rendszerek működésének biztosítása
  • Szerverek és kliens gépek (Windows, Linux) telepítése, konfigurálása, adatmigráció
  • Részvétel az informatikai rendszerek fejlesztésének előkészítésében, kivitelezésében
  • A QAD vállalatirányítási rendszer rendszergazdai feladatainak ellátása, csomag telepítések, lekérdezések, jelentések készítése, részvétel a rendszer bővítésében.

Elvárások:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Hálózati ismeretek
  • Linux ismeret
  • Együttműködésre és csapatmunkára való készség

Amit nyújtunk:

  • stabil, dinamikusan fejlődő hazai vállalati háttér
  • versenyképes teljesítmény-orientált juttatási csomag
  • sokoldalú, változatos munka
  • havi mozgóbér
  • cafeteria juttatás
  • kedvezményes dolgozói termékvásárlási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Váralja sor 1-3.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.