BUDAPEST KÖRNYÉKI TÖRVÉNYSZÉK

informatikus

munkakör betöltésére
munkatársat keres

A kinevezéshez szükséges feltételek:

  • magyar állampolgárság;
  • cselekvőképesség;
  • szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettség;
  • hatósági erkölcsi bizonyítvány a büntetlen előélet igazolására (az igazságügyi alkalmazottak szolgálati jogviszonyáról szóló 1997. évi LXVIII. törvény (továbbiakban Iasz.) 11. § (4) bek.)

Elvárások / előnyt jelent:

  • Microsoft szerver (2016, 2019) AD, Exchange, SharePoint, PowerShell ismeret.
  • Hálózati ismeret (switch, router konfigurálás).
  • Szükséges a felhasználókkal való kapcsolattartási készség, továbbá nyitottság az új szoftverek elsajátítása iránt.
  • szakmai gyakorlat
  • angol nyelvismeret

A jelentkezéshez csatolni kell:

  • részletes fényképes szakmai önéletrajzot, mely tartalmazza az iskolai végzettséget, valamint az eddigi munkaviszonyok, szolgálati és egyéb jogviszonyok pontos megnevezését, időtartamát (év,hó,nap), továbbá bérigényt;
  • végzettséget igazoló bizonyítványok, oklevelek másolatát,
  • 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítványt (Iasz. 11. § (4) bek.), vagy az igénylőlapot;
  • nyilatkozatot, amelyben a pályázó hozzájárul, hogy a pályázati eljárásban a személyes adatait a pályázat elbírálója megismerheti és kezelheti.

Bérezés:

    A sikeres pályázó illetménye az Iasz. rendelkezései szerint kerül meghatározásra. Az illetmény lehetséges összegéről és az egyéb juttatásokról a jelölteket a kiválasztási folyamat során sorra kerülő szóbeli meghallgatáson tájékoztatjuk.

    A jelentkezés határideje:
    2020. február 11.

    A munkakör betölthetőségének időpontja:
    A munkakör a pályázati eljárás lefolytatását követően azonnal betölthető.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1146 Thököly út 97-101.

A jelentkezéseket a Budapest Környéki Törvényszék Emberi Erőforrás Gazdálkodási Főosztályának címezve postai úton (1146 Budapest, Thököly út 97-101. vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva kell benyújtani.