Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) legfontosabb feladata a hazai agrár- és élelmiszerszektor hatékony képviselete, erősítése, valamint a magyar termékek versenyképességének javítása itthon, illetve a nemzetközi piacokon. A NAK vezető szerepet tölt be a nemzeti agrár- és élelmiszer stratégia alakításában és megvalósításában, továbbá a kormányzat első számú szakmai tárgyalópartnereként széles körű igazgatási és szolgáltatási közfeladatokat lát el. A NAK tagjai versenyképességének növelését folyamatosan bővülő szolgáltatási kínálattal segíti. A NAK jelenleg:

Informatikai üzemeltető

munkatársat keres.

Feladatok:

  • nagyvállalati környezetben Microsoft Windows és Linux alapú infrastruktúra üzemeltetésének támogatása, külső szolgáltatók kontrollja;
  • részvétel az incidenskezelési, változáskezelési és problémakezelési folyamatokban;
  • közreműködés új módszerek és technológiák bevezetésében;
  • hálózat üzemeltetés technikai támogatása, külső szolgáltatók kontrollja;
  • üzemeltetési folyamatok fejlesztése;
  • üzemeltetés képviselete az IT alap-infrastruktúrát érintő projektjeiben;
  • folyamatos kapcsolattartás, együttműködés a szervezet egyéb területeivel.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú műszaki végzettség;
  • legalább 3 éves üzemeltetői tapasztalat Microsoft Windows és Linux szerverpark üzemeltetésében;
  • VMware vSphere; Windows Server 2012, Active Directory, Exchange Server 2013 ismerete és üzemeltetési gyakorlata;
  • széles körű, naprakész hardver és szoftver ismeret és üzemeltetési gyakorlat;
  • fejlett probléma-megoldási- és együttműködő készség;
  • rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés, precíz dokumentálási készségek;
  • kockázatkezelési képesség;

Kiválasztásnál előnyt jelent:

  • nagyvállalati infrastruktúra,- alkalmazás felügyeleti rendszerek,- mentési rendszerek üzemeltetői ismerete;
  • hálózati, tűzfal, UTM üzemeltetési ismeretek;
  • új informatikai rendszerek bevezetésében szerzett projekt tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit ajánlunk:

  • kihívásokkal teli, érdekes, változatos munkakör;
  • versenyképes fizetés, Cafeteria, béren kívüli juttatások;
  • határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony;
  • fiatal, dinamikus csapat.

    Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével, valamint motivációs levél.

    A pályázatok beérkezésének határideje: 2018.02.15.

    A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Informatikai üzemeltető”.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1119 Budapest, Fehérvári út 89-95.

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Informatikai üzemeltető
  • Rövid pozíció név: Informatikai üzemeltető
  • Hirdető cég: Nemzeti Agrárgazdasági Kamara
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XI. kerület
  • Feladatok: nagyvállalati környezetben Microsoft Windows és Linux alapú infrastruktúra üzemeltetésének támogatása, külső szolgáltatók kontrollja; részvétel az incidenskezelési, változáskezelési és problémakezelési folyamatokban; közreműködés új módszerek és technológiák bevezetésében; hálózat üzemeltetés technikai támogatása, külső szolgáltatók kontrollja; üzemeltetési folyamatok fejlesztése; üzemeltetés képviselete az IT alap-infrastruktúrát érintő projektjeiben; folyamatos kapcsolattartás, együttműködés a szervezet egyéb területeivel.
  • Elvárások: felsőfokú szakirányú műszaki végzettség; legalább 3 éves üzemeltetői tapasztalat Microsoft Windows és Linux szerverpark üzemeltetésében; VMware vSphere; Windows Server 2012, Active Directory, Exchange Server 2013 ismerete és üzemeltetési gyakorlata; széles körű, naprakész hardver és szoftver ismeret és üzemeltetési gyakorlat; fejlett probléma-megoldási- és együttműködő készség; rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés, precíz dokumentálási készségek; kockázatkezelési képesség;
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-14
Állás, munka még: Nemzeti Agrárgazdasági Kamara>