informatikai-távközlési szerelő

    Cégünk WiFi és LTE alapú rendszerek kiépítéséhez szakembert keres! Önálló precíz munkavégzés, alapszintű IP hálózati ismeretek, kreatív problémamegoldás, illetve B kategóriás jogosítvány elvárás!

    A napi telepítési feladatok mellett hálózati ismeretek területén fejlődési lehetőséget, illetve gyakorlatszerzést biztosítunk!

Feladatok

  • új végpontok kiépítése, telepítése
  • hibaelhárítás, szükség esetén kiszállással
  • telepítések dokumentálása
  • rendezvényeken Plug&Play IT rendszerek beüzemelése

    Rendszereink kis méretű hálózatok, magas fokú hálózati ismeret nem feltétel, de tanulási készség elvárás!

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • telepítési gyakorlat
  • jó kommunikációs készség
  • kreatív problémamegoldás
  • precíz, pontos munkavégzés
  • jó hozzáállás

Előnyök

  • rugalmasság, megoldáscentrikus gondolkodás
  • Mikrotik eszközök ismerete, konfigurálása

Amit nyújtunk

  • fejlődési lehetőség, új, innovatív rendszerek megismerése
  • önállóság, döntési jogkör
  • rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Telekommunikáció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület