Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Ma-gyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3500 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 150 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. Saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszerével és autóalkat-rész kereső programjával a magyar cégek között is kiemelten innovatívnak számít. A kereskedelmi szeg-mensben egyedülállóan modern informatikai infrastruktúrával rendelkezik, ezáltal széleskörű fejlődési és tanulási lehetőséget biztosít a munkatársaknak. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

INFORMATIKAI SZAKÉRTŐ

Budapest XIII. kerület

A Te feladataid:

    • Magas szintű, komplex üzemeltetői feladatok
    • Microsoft technológiájú rendszerek tervezése, telepítése, karbantartása
    • Virtuális környezetben működő rendszerek tervezése telepítése, karbantartása
    • Szerverek, adattároló alrendszerek teljesítmény és kapacitás felügyelete, tervezése, telepítése
    • Rendszerek hibadiagnosztikája, problémák gyors megoldása

    Infrastruktúra fejlesztési feladatok
    • Az UNIX Autó Kft. üzleti stratégiájához szükséges informatikai infrastruktúra fejlesztésekben való részvétel
    • Javaslattétel az új technológiákra, új fejlesztési lehetőségekre
    • Trend elemzés, kapacitás tervezés

Amit Tőled elvárunk:

  • Szakirányú felsőfokú informatikai végzettség vagy vele egyenértékű releváns több éves tapasztalat
  • Microsoft szerverek (2008 - 2016) alapos ismerete
  • Linux szerverek alapos ismerete (Debian / Ubuntu)
  • Cisco hálózati ismeret (VPN, tűzfalak, útválasztók, stb.)
  • BSD hálózati ismeretek (proxy, rooting, stb.)
  • MS SQL ismeret
  • Microsoft desktop (Win7 - Win10) termékek üzemeltetési szintű ismerete
  • Virtualizációs technológiák alapos ismerete (VMware, Hyper-V)
  • Magas rendelkezésre állású technológiák ismerete (HA)
  • Kötött munkaidőben való munkavégzés
  • Rendszerszemlélet, megbízhatóság, terhelhetőség, precizitás
  • Professzionális önálló munkavégzés, proaktivitás
  • Munka iránti felelősségvállalás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • ITIL alapú munkavégzés
  • 2 műszak (délelőtt 5-14 /délután 14-23) vállalása

Amit Neked kínálunk:

  • Professzionális munkakörnyezet egy magyar vállalatnál
  • Innovatív, kreatív környezetben való munkavégzés
  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Hosszú távú perspektíva, szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatal elkötelezett csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest 1139 XIII. Frangepán u.55-57

Csatlakozz hozzánk!

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölésével) az alábbi linkre kat-tintva töltheti fel adatbázisunkba.