WINSTON Informatikai Kft.
Munkatársat keresünk

Informatikai rendszerüzemeltető

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • Közvetlen támogatás nyújtása az alkalmazott szolgáltatások területén
    • Folyamatos kommunikáció a felhasználókkal és a szolgáltatások működtetésében és fejlesztésében részt vevő munkatársakkal, felhasználói bejelentések pro- és reaktív nyomon követése, állapotjelentése, ügyfél-elégedettség fenntartása és javítása
    • IT infrastruktúra fejlesztések támogatása
    • Új szoftververziók bevezetésének támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség szóban és írásban
    • Nyitottság új szoftverek használatának elsajátítására
    • Gyakorlatiasság
    • B kategóriás jogosítvány
    • Jó elemző és problémamegoldó képesség
    • Pontos és igényes munkavégzés akár időnyomás alatt is
    • Ügyfélközpontú, szolgáltatói attitűd

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Német/angol nyelvtudás
    • Support-/helpdesk - gyakorlat
    • Windows Server ismeret

Amit kínálunk:

    • Versenyképes juttatás
    • Fiatalos, támogató csapat
    • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1133 Budapest, Bessenyei utca 6.

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

A "Jelentkezem" gombra kattintást követően kérjük csatolja fényképes önéletrajzát, magyar és idegen nyelven!

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.