Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Kik vagyunk?
A HC Linear Műszaki Fejlesztő Kft. 27 éves múltra visszatekintő, gyengeáramú fejlesztésekkel foglalkozó, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű vállalat. Csapatunk hardver- és szoftverfejlesztő mérnökökből áll. Elsősorban egyedi igényeket kielégítő hardver- és szoftverfejlesztéssel foglalkozunk. Magyarországon piacvezető szerepet töltünk be a közlekedésinformatikai rendszerek fejlesztése és üzemeltetése területén.

Kit keresünk?
Cégünk egy közösség. Olyan kollegát keresünk, aki tudásával, ötleteivel, személyiségével hozzájárul összetartó csapatunk sikereihez. Modern és családias munkahelyre keresünk munkatársat informatikai rendszertervező, szervező munkakörbe.

Állás megnevezése

Informatikai rendszertervező, szervező

A munkakör célja:

    Cégünk által kivitelezett komplex informatikai fejlesztések során átfogó rendszertervezői és szervezői feladatok ellátása.

Amivel hozzájárulhatsz a közös célok elérésében:

  • Teljes fejlesztés folyamatában való részvétel az üzleti egyeztetéstől az élesítésig
  • Közreműködés az üzleti elvárások megfogalmazásában
  • Funkcionális specifikáció összeállítása, a rendszer részletes logikai/fizikai rendszertervének elkészítése
  • Erőforrásbecslések készítése
  • Tesztelésben, bevezetésben való részvétel
  • Oktatási anyagok készítése, oktatások tartása, felhasználói dokumentáció elkészítése
  • Problémák időbeni feltárása és megoldása
  • Együttműködés a társterületekkel

Ami Téged különlegessé tesz:

  • Felsőfokú műszaki/informatikai végzettség
  • Ügyfélorientált és innovatív gondolkodásmód
  • Rendszerszintű gondolkodásmód, jó szervezési és tervezési készség
  • Kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önállóság, pro-aktivitás, fejlődni akarás, pontosság
  • Hatékony munkavégzés és rugalmasság
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • „B” típusú jogosítvány és belföldi, esetenként külföldi utazási hajlandóság

Ami az előnyöd lehet:

  • Hasonló területen szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Linux operációs rendszer és SQL nyelv ismerete
  • Szoftver és vagy hardver fejlesztésben szerzett tapasztalat

Jövőbeli munkahelyed kínálja:

  • Szakmai tudáson, tapasztalatokon és képességeken alapuló stabil, versenyképes javadalmazást
  • Hosszú távú munkalehetőséget egy országosan elismert és sikeres vállalatnál
  • Képzési lehetőségeket
  • Jó csapatot, színvonalas munkafeltételeket
  • Család-barát, kiszámítható és rugalmas munkaidőt
  • Szakmai fejlődést biztosító felelősségteljes feladatokat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Rendszertervező
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Pécs

Szakmai önéletrajz megküldése a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: HC LINEAR Kft>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Informatikai rendszertervező, szervező
  • Rövid pozíció név: Rendelésfelvevő
  • Hirdető cég: HC LINEAR Kft
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Baranya megye
  • Város: Pécs
  • Feladatok: Teljes fejlesztés folyamatában való részvétel az üzleti egyeztetéstől az élesítésig Közreműködés az üzleti elvárások megfogalmazásában Funkcionális specifikáció összeállítása, a rendszer részletes logikai/fizikai rendszertervének elkészítése Erőforrásbecslések készítése Tesztelésben, bevezetésben való részvétel Oktatási anyagok készítése, oktatások tartása, felhasználói dokumentáció elkészítése Problémák időbeni feltárása és megoldása Együttműködés a társterületekkel
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki/informatikai végzettség Ügyfélorientált és innovatív gondolkodásmód Rendszerszintű gondolkodásmód, jó szervezési és tervezési készség Kommunikációs és problémamegoldó képesség Önállóság, pro-aktivitás, fejlődni akarás, pontosság Hatékony munkavégzés és rugalmasság Tárgyalási szintű angol nyelvtudás „B” típusú jogosítvány és belföldi, esetenként külföldi utazási hajlandóság
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-09-19
  • Értékelés: 3
  • Értékelők száma: 1