Informatikai rendszertámogató

Gyöngyös környéki építőipari cégcsoport Informatikai rendszertámogató

munkatársat keres!

A legfontosabb feladatok:

  • Felhasználók támogatása, oktatása, napi munkájuk segítése.
  • Ad hoc hibaelhárítás, HelpDesk feladatok ellátása, telefonon-, e-mailen érkező kérések/kérdések megválaszolása.
  • Belső szabályzatoknak megfelelő adminisztrációs feladatok elvégzése.
  • Cégcsoport szintű informatikai és telekommunikációs infrastruktúra üzemeltetése, karbantartása.
  • Windows kliensek (W7, W10) rendszergazdai szintű üzemeltetése.
  • Windows szerverek üzemeltetése, karbantartása.
  • Hálózatok építése, fejlesztése üzemeltetése (LAN/WAN, VPN stb.).
  • Részvétel és javaslattétel az IT stratégia tervezésében, továbbá részvétel a stratégiai célok megvalósításában.

Az alábbi tudást, tapasztalatot, készséget, képességet várjuk el:

  • Releváns szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettséget
  • Minimum 3-5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalatot
  • Office irodai programcsomag (Word, Excel, Outlook) ismeretet
  • PC-s hardver és szoftver, valamint multimédiás ismereteket (perifériák ismerete, driverezés, beüzemelés, telepítés, frissítés stb.)
  • W7 és W10 rendszergazda szintű ismeretet
  • Virtualizált Windows szerverek terén szerzett tapasztalatot (Hyper-V)
  • Rendszerszemléletet, megbízhatóságot, önállóságot, problémamegoldó képességet
  • Proaktív szemléletet, terhelhetőséget, türelmet, csapatmunkát, diszkréciót
  • Jó kommunikációs képességet szóban és írásban egyaránt
  • Mobilitási hajlandóságot
  • B kategóriás jogosítványt, aktív vezetési gyakorlattal

Az ajánlatunk:

  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség, jó munkahelyi légkör
  • Magas színvonalú-, sokrétű-, érdekes munka, szakmai kihívások
  • Kreatív és innovatív környezetben, kiváló munkatársakkal történő munkavégzés
  • Szakmai konferenciákon, képzéseken való részvétel, fejlődési lehetőség
  • A pozíciónak megfelelő versenyképes juttatási csomag (laptop, telefon, gépkocsi használat, egészségbiztosítás, valamint éves Cafeteria juttatás)

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria

Munkavégzés helye:

Abasár

Amennyiben felkeltette az érdeklődését a hirdetésünk kérjük soron kívül jelentkezzen! A fényképpel és a bérigény megjelölésével ellátott önéletrajzát küldje a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.