Állást keresel? Szeretnél egy fiatal, professzionális és dinamikus csapat tagja lenni?
Karriert építenél Magyarország legsikeresebb autóalkatrész kereskedelmi vállalatánál?

A Bárdi Autó Zrt. több, mint 100 éves múltra tekint vissza és ezzel a legrégebben működő autóalkatrész kereskedelmi vállalkozás Magyarországon. Célunk, hogy vállalatunk egy olyan kedvelt, szakmai és személyes fejlődési lehetőséget biztosító munkahely legyen, ahol munkatársaink mind a kihívásokat, mind pedig az abban rejlő siker lehetőségét megtapasztalhatják, és mindezt tegyék ösztönző, lelkesítő környezetben, tehetséges szakemberekkel körülvéve.

Informatikai rendszermérnök (Budapest)

Feladataid lennének:

  • Főként Linux alapú fizikai és virtuális szerverek üzemeltetése, kialakítása, felügyelete és karbantartása (Debian, CentOS)
  • Rendszerek és szolgáltatások rendelkezésre állásának biztosítása
  • Projektekben való részvétel (pl. meglévő infrastruktúra költöztetése adatközpontba, központi konfigurációmenedzsment és patch management rendszer fejlesztése)
  • Security és monitoring, optimalizációs feladatok ellátása
  • Dokumentációk írása, naprakészen tartása
  • L1, L2 IT csapat támogatása

Amit elvárunk:

  • Alapszintű hálózati ismeret
  • Linux operációs rendszereken futó alkalmazásokkal kapcsolatos ismeret
  • Magas rendelkezésreállású web stack üzemeltetési tapasztalat (Ha-proxy, Corosync, MySQL/Percona, nginx proxy stb.)
  • Legalább egy virtualizációs technológia ismerete (pl. Citrix, KVM)
  • önálló munkavégzési készség
  • Kreativitás
  • Együttműködő személyiség
  • Pozitív attitűd

Előny:

  • Automatizálásban szerzett jártasság
  • DevOPS technológiák ismerete: Docker, Gitlab + Ansible
  • Fejlesztői technológiák ismeret: ELK, Memcahed, PHP preloader, Redis
  • SAN / FC üzemeltetési tapasztalatok
  • Szkripting ismeretek (pl. Bash, Perl, Python)
  • Telefónia rendszerekben szerzett tapasztalat
  • Szlovák nyelvtudás
  • Román nyelvtudás

Amit nyújtunk neked:

  • Stabil munkaadói háttér
  • Önálló, felelős munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatos továbbképzések
  • Versenyképes fizetés

Munkaidő:

Teljes munkaidőben

Ne habozz, pályázz hozzánk még ma!
Az önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva töltheted fel.