Auchan Retail Magyarország
Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van. Az Auchan jelenleg 287.000 munkavállalót foglalkoztat és 1774 áruházat üzemeltet a világ 12 országában.

Informatikai projekt manager - Budaörs Központ

Legyél csapatunk tagja! Ragadd meg a lehetőséget!

Feladatok

  • IT projektek vezetése, azok időben, költségkereten belül és elvárt minőségben történő leszállítása
  • Szoros együttműködés az IT üzleti elemzői területtel, egyéb IT szakterületekkel és üzleti érintettekkel
  • Projekttervek elkészítése (ütemterv, erőforrásterv, költségterv) és azok elfogadtatása
  • Projektekben részt vevő külső és belső munkatársak munkájának operatív irányítása
  • Belső módszertan szerinti projektadminisztráció vezetése, projekt és egyéb szakmai egyeztetések szervezése, irányítása
  • Projekt terv alapján a projekt életének / sikerességének nyomon követése: incidens / kockázat lista kezelése, karbantartása, szükség esetén eszkaláció
  • Heti riportok és státuszok készítése, felsővezetői prezentációk összeállítása
  • Projekt eredmények tesztelésének előkészítése és végrehajtása
  • Projekt módszertanok folyamatos fejlesztésében való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú IT / gazdasági végzettség
  • Legalább 3-4 év informatikai projekt vezetési tapasztalat
  • Szervezettség, pontosság, rendszerben való gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Erős közép szintű francia és/vagy angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Szereti a változatos szakmai projekteket
  • Ismeri a legelterjedtebb projekt módszertanokat (PMI, PRINCE2), nem riad meg az agilis módszerektől sem (SCRUM)
  • Magabiztosan vezet projekteket, képes akár több projektet is menedzselni egyszerre
  • Üzleti szemlélet- és gondolkodásmód jellemzi
  • Képes bármilyen személyiségtípussal együttműködni, megtalálja bárkivel a közös hangot
  • Nem riad meg a problémáktól, gondolkodása proaktív

Juttatások

  • A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
  • Cafetéria kártya
  • Többrétű prémiumrendszer
  • 5% vásárlási kedvezmény
  • A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • Mobil telefon
  • Laptop

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Francia - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budaörs