A Zalakerámia Zrt. a legnagyobb hazai burkolólap gyártó társaság,

INFORMATIKAI MUNKATÁRSAT

 (leendő IT csoportvezető)

keres.

Feladatok:

  • a vállalat tulajdonában (országosan több telephelyen) lévő informatikai rendszereknek üzemeltetése és felhasználói támogatása,
  • aktív részvétel a cég Microsoft Windows szervereinek üzemeltetésében, telepítésében és monitorozásában,
  • SAP és egyéb cégcsoportos központi IT (alkalmazás- és infrastrukturális) fejlesztési projektek támogatása / koordinálása, helyi IT fejlesztések vezetése,
  • szerverek, munkaállomások, nyomtatók, hálózati eszközök felügyelete, karbantartása, illetve szükség esetén szervizelésük lebonyolítása,
  • felhasználói IT támogatás nyújtása, igény szerint oktatások megszervezése / tartása.

Elvárások:

  • szakirányú főiskolai végzettség,
  • releváns tapasztalat hasonló munkakörnyezetben,
  • tárgyalási szintű angolnyelv-tudás,
  • ERP rendszerek ismerete,
  • hardver-, hálózati és rendszer ismeretek, IT biztonsági ismeretek,
  • rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség, lényeglátás,
  • önállóság, segítőkész személyiség, nyitottság,
  • jó kommunikációs készség, világos fogalmazás (szóban és írásban),
  • proaktív és rugalmas hozzáállás,
  • gondosság, megbízhatóság, stressz-tűrés.

Előny:

  • SAP alkalmazás támogatói gyakorlat,
  • Microsoft szerver környezet (natív, virtuális,felhő) magas szintű adminisztrációs ismerte ,
  • MS SQL mélyebb ismeretek, releváns gyakorlat,
  • projektvezetési tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Multinacionális, nagyvállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Önállóság, felelősségteljes munkakör

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XXIII. kerület

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük, magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével küldje el a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.