A versenyszférában való túléléshez megtanultuk, hogy nem elég jónak lenni, a legjobbnak kell lennünk. A megoldást azonban soha nem egyetlen személytől várjuk, sokkal inkább hiszünk abban, hogy a profi munkakörnyezet, a folyamatok és a csapatok összteljesítménye biztosítja számunkra a nyerő pozíciót!
A svájci tulajdonú Swiss Krono Kft keres vásárosnaményi gyárába

Informatikai munkatársat

Feladatok:

  • Informatikai rendszerek üzemeltetése
  • Munkaállomások, hálózatok építése karbantartása
  • Helyi applikációk fejlesztése
  • Azonnal megoldható hibák elhárítása
  • Közös tudásbázis bővítése, új megoldási javaslatokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Számítógépes Hardware ismeretek
  • Hálózati ismeretek
  • Hálózatépítési alapismeretek
  • Windows operációs rendszer haladó ismeretek
  • MS Excel haladó ismeretek
  • Jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Windows szerver üzemeltetési ismeretek
  • Szakmai angol nyelvismeret előnyt jelent
  • Vállalati irodai környezetben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Legkülönfélébb informatikai megoldások megismerése éles környezetben
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Kiváló szakmai háttér
  • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Vásárosnamény, 4800 Ipar utca 1.