Német-magyar szerszám kereskedelemmel foglalkozó győri cég keres

informatikai munkatárs / webfejlesztő

munkakörbe egy megbízható, precíz, terhelhető munkaerőt.

FŐBB FELADATOK:

  • Weboldal fejlesztése, felmerülő hibák javítása, karbantartása, optimalizálása
  • Adatbázis optimalizálása

Elvárások:

  • Minimum szakirányú középfokú végzettség (informatika)
  • Minimum 3-5 éves releváns munkatapasztalat
  • Kreativitás
  • Az alábbiakban való jártasság:
    • HTML5
    • CSS
    • Javascript (jQuery)
    • PHP
    • MySQL (MariaDB)
    • API
  • Aktív tárgyalóképes német nyelvtudás

Előny:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (informatika)
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú, biztos szakmai karriert, és családias hangulatú cégkultúrát ajánlunk.
  • Legfőbb értékünk az ember, hiszen a céget emberek alkotják és alakítják. Hisszük, hogy kollégáink szeretnek itt dolgozni és sajátjuknak érzik a céget, amit képviselnek nap, mint nap.
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil lábakon álló, folyamatosan fejlődő cég
  • Családias hangulatú, fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Webdesigner

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr, 9028 Régi Veszprémi utca 7.

Fényképes önéletrajzokat várjuk a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.