A Flex Magyarország nyolcadik legnagyobb vállalata, 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon – közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

A sárvári gyáregységünk csapatába keresünk termeléstámogató technikust.

Informatikai mérnökségi technikus

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • hálózati operációs rendszerek használata;
  • informatikai eszközök hibaanalízise, speciális tesztrendszer használatával;
  • hálózati eszközök konfigurálása.

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek:

  • középfokú műszaki/informatikai végzettség;
  • Linux ismeretek (alap parancssorok);
  • önálló- és csapatmunkára való készség, képesség;
  • precíz, hatékony munkavégzés, terhelhetőség;
  • 3 műszakos munkarend vállalása.

Előnyként értékeljük:

  • informatikai területen szerzett tapasztalat;
  • angol nyelvtudás.

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz;
  • professzionális, modern munkakörnyezet;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • jó hangulatú és összetartó csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Sárvár