Bock Hungária Kft. a nemzetközi érdekeltségű Bock cégcsoport tagja. Piacvezető családi vállalkozásként Magyarországon Ajkán, Noszlopon és Nemesvámoson rendelkezünk telephellyel. Ma már több mint 900 Kollégánknak köszönhetjük cégünk töretlen sikerét az irodabútor alkatrészgyártás, műanyag fröccsöntés, illetve fröccsöntő szerszámgyártás területén.

Megnövekedett feladataink ellátására keressük új Munkatársunkat.

Legyen Ön is a vállalat fejlődésének részese!

Informatikai (IT) csoportvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • az informatikai munkatársak célzott és motiváló szakmai vezetése
  • kommunikáció és koordináció a németországi központi IT-részleggel
  • felelősség a magyarországi informatikai projektekért
  • részvétel a magyarországi helyszínek stratégiai informatikai tervezésében
  • rendszeres német nyelvű kapcsolattartás az anyavállalattal
  • ad-hoc informatikai feladatok ellátása a vállalat telephelyein

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • befejezett informatikai, üzleti informatikai tanulmányok vagy megfelelő szakmai képzés és ehhez tartozó szakmai tapasztalat
  • kommunikációképes német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • több éves tapasztalat az informatikai csapatok vezetésében
  • az informatikai infrastruktúra, pl. a Microsoft szerverek, a hálózati szolgáltatások és az Active Directory alapos ismerete
  • magas szintű vezetői készség és önérvényesítési képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • vállalatirányítási rendszer (SAP) ismerete
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • fejlődési lehetőség
  • önálló, felelősségteljes feladatok
  • stabil vállalati háttér
  • versenyképes bérezés és cafeteria juttatások

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT, Telecom vezető
  • Projektmenedzsment
  • IT programozás, Fejlesztés

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

8456, NOSZLOP KÜLTERÜLET 02/12.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.