Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
TEKINVEST HOLDING KFT

Informatikai Fejlesztési Projekt vezető

Főbb feladatok, munkák:

    • IT fejlesztési projektek, pályázatok vezetése
    • Tesztelési, üzemeltetési folyamatok koordinálása
    • Projekttervezés és -ütemezés
    • Új folyamatok, eszközök bevezetésének elősegítése
    • Projektdokumentáció

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat IT projekt és pályázat koordinációs területen
    • Projekt vezetési metodológiák (waterfall, agile) ismerete
    • Projekt minőségbiztosítási metodológiák (pl. prince) ismerete
    • Gyakorlati tapasztalat több telephelyes projektek koordinálásban
    • Projekt támogató eszközök (JIRA, Confluence, ms project) készség szintű ismerete
    • Forráskód követő rendszerek (pl. git) által kezelt kódváltoztatási metodológia készség szintű ismerete, továbbá szükséges a forráskód változásból történő munkamennyiség megállapítása
    • Ezen feladat elvégzéséhez szükséges minimális programozási, programértési készség elvárt
    • Angol nyelvtudás (közép legalább)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Java programozási nyelv ismerete
    • .Net programozási nyelv ismerete
    • GIT verziókezelő rendszer ismerete
    • SCRUM master tapasztaltok
    • BigData technológiák ismerete

Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés
    • Stabil munkahely
    • Önállóság
    • Fiatalos, támogató légkör
    • Modern irodai környezet

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT, fejlesztési vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Szeged

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: TEKINVEST HOLDING KFT>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Informatikai Fejlesztési Projekt vezető
  • Hirdető cég: TEKINVEST HOLDING KFT
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Csongrád megye
  • Város: Szeged
  • Feladatok: IT fejlesztési projektek, pályázatok vezetéseTesztelési, üzemeltetési folyamatok koordinálásaProjekttervezés és -ütemezésÚj folyamatok, eszközök bevezetésének elősegítéseProjektdokumentáció
  • Elvárások: Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat IT projekt és pályázat koordinációs területenProjekt vezetési metodológiák (waterfall, agile) ismereteProjekt minőségbiztosítási metodológiák (pl. prince) ismereteGyakorlati tapasztalat több telephelyes projektek koordinálásbanProjekt támogató eszközök (JIRA, Confluence, ms project) készség szintű ismereteForráskód követő rendszerek (pl. git) által kezelt kódváltoztatási metodológia készség szintű ismerete, továbbá szükséges a forráskód változásból történő munkamennyiség megállapításaEzen feladat elvégzéséhez szükséges minimális programozási, programértési készség elvártAngol nyelvtudás (közép legalább)
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-13