Az Országos Fordító és Fordításhitelesítő Iroda Zrt. elsősorban hiteles fordítások készítésével, fordítások hitelesítésével foglalkozik.
Az OFFI hagyományokra épülő, korszerű állami nyelvi szolgáltató: megbízható a jelenléte a hazai nyelvi szolgáltatások piacán, működését a hagyományokról a dinamikus és digitalizált jövőre való transzformáció jellemzi napjainkban.

Az Országos Fordító és Fordításhitelesítő Iroda budapesti irodájába
határozatlan időre munkatársat keres

informatikai, digitalizációs és telekommunikációs osztályvezető

    munkakörbe, azonnali kezdéssel, az alábbi feltételekkel:

Fő feladatok:

  • IT stratégia készítése, megvalósítása
  • Kapcsolattartás a projektekkel, a cégvezetéssel, projektkoordinációval
  • Jogosultsági rendszerek tervezése és felügyelete
  • Fejlesztési, tesztelési feladatok lebonyolítása és koordinálása
  • Számítástechnikai eszközök és szoftverek üzemeltetési folyamatainak felügyelete, koordinációja
  • Szerver-üzemeltetések, karbantartások megszervezése
  • Adatbiztonsággal és adatvédelemmel kapcsolatos feladatok ellátása
  • IT fejlesztési projektek kidolgozása, megvalósítása
  • A társaság elvárásainak megfelelő IT Biztonsági Szabályzat (szakmai) naprakészen tartása
  • Beszerzések előkészítésében, közbeszerzési eljárásokban való aktív részvétel
  • Az osztály munkatársai számára célkitűzések meghatározása, teljesítményük értékelése, munkatársak szakmai képzése

Mit kérünk?

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat, minimum 2 év hasonló területen szerzett vezetői tapasztalattal
  • Projektvezetői tapasztalat IT területen
  • Kreatív, innovatív gondolkodásmód
  • Társalgási szintű idegen nyelvtudás
  • Vezetői készségek és proaktivitás
  • Jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Állami szférában szerzett tapasztalat
  • E-közigazgatási ismeretek
  • Asszertív kommunikációs készségek
  • Projektmenedzsment minősítés
  • Középtávú stratégiák megvalósításához elkötelezettség

Amit kínálunk:

  • Nagy múltú, stabil hátterű cég, stratégiai vízióval, elkötelezett vezetéssel
  • Felelősségteljes munkakör, önállóság
  • Szakmai kihívások, kreatív feladatok
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Dinamikus csapatmunka
  • Budapesti központ és országos irodahálózati működés
  • Fejlődési lehetőség, képzéseken való részvétel
  • Stabilitás, tervezhetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT, Telecom vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1062 Bajza utca 52.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Fényképes önéletrajz
Motivációs levél