Veszprémi Érsekség

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Informatikai csoportvezető

A Veszprémi Főegyházmegye informatikai csapatának erősítéséhez keres új munkatársat. A munkatárs fő feladata a munkáltató intézményeiben használt IT rendszerek működőképességének és fejlesztésének biztosítása.

Főbb feladatok, munkák:

• Az IT terület operatív folyamatainak definiálása, működtetése és ellenőrzése
• Az IT fejlesztési stratégia kidolgozása, költségtervezés, eszközbeszerzések tervezése és bonyolítása
• Az IT stratégia megvalósításának és az IT rendszer üzemeltetésének szakmai irányítása és kontrollja
• Megfelelő IT biztonság (adatvédelem, információvédelem, vírusvédelem, fizikai védelem) tervezése, megvalósítása és ellenőrzése
• Az IT biztonság felügyelete, kockázatelemzések végrehajtása, megelőző intézkedések tervezése (DRP), végrehajtás ellenőrzése és jelentések tétele
• 2 fős IT üzemeltetési csapat irányítása, teljesítményének értékelése
• Rendszeres riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Főiskolai (BSc) vagy egyetemi (MSc) IT szakirányú végzettséggel, minimum 5 éves szakirányú munkatapasztalattal és minimum 2 éves vezetői tapasztalattal rendelkezik
• Rendszerüzemeltetésben, üzemeltetési folyamatok kialakításában, ellenőrzésében gyakorlattal és naprakész ismeretekkel rendelkezik
• Linux, Windows, MacOS operációs rendszer tapasztalattal rendelkezik
• Szerver (hardver és virtuális), desktop (PC, Apple) és mobil (Android, IOS) környezetekben naprakész ismeretekkel rendelkezik
• Hálózati és telecom ismeretekkel rendelkezik
• Adatvédelem, IT biztonság területén megfelelő naprakész szakmai tudással és tapasztalattal rendelkezik
• Középfokú gyakorlati angol nyelvtudással rendelkezik

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• plébánosi ajánlás
• A Katolikus Egyház erkölcsi normáinak elfogadása
• Lojalitás, diszkréció
• Rendszer és folyamatszemlélet
• Határozott döntésképesség
• Nyitott, őszinte személyiség
• Felelősségvállalás
• Proaktív és munkájára igényes, precíz jó munkabírású személyiség
• Kiváló kommunikációs, vezetői, szervező és problémamegoldó készség
• B kategóriás vezetői engedély
• Büntetlen előélet, tiszta erkölcsi bizonyítvány

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT, Telecom vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém, Vár utca 18.

Beküldendő dokumentumok:

• Motivációs levél
• Fényképes szakmai önéletrajz
• Végzettséget igazoló dokumentumok másolata
• 90 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, vagy igazolás az erkölcsi bizonyítvány igénylésről.