A Budapesti Corvinus Egyetem Informatikai csapatába

INFORMATIKAI BESZERZŐ

munkatársat keresünk

A Budapesti Corvinus Egyetem a gazdaság- és társadalomtudományok területén Magyarország vezető egyeteme, nemzetközileg elismert képzésekkel és globális partneri hálózattal. Budapesti és székesfehérvári campusain jelenleg 11 500 magyar és nemzetközi hallgató tanul. A Corvinus célja a következő évtizedben, hogy területén a közép-európai térség legjobb felsőoktatási intézménye legyen, ezért átfogó megújulási programot hajt végre.

A Corvinus nemzetközi elismerései:

  • A Corvinus EQUIS akkreditációval rendelkezik.
  • A Corvinus üzleti képzését az Eduniversal rangsorában a kelet-európai régióban az első helyen jegyzik.
  • A Corvinus a Financial Times üzleti mesterképzéseket értékelő rangsorában világ száz legjobb intézménye közé került.
  • A Corvinus CEMS programja 2019-ben a „CEMS School of the Year” kategóriában globális 3. helyezést ért el.
  • Pénzügy- és biztosításmatematikai témakörben a Corvinus képzése a világ legjobb negyven mesterprogramja közé került.
  • Fenntartható fejlődés és környezeti menedzsment témakörben a Corvinus képzése a világ legjobb negyven mesterprogramja közé került.

Feladatok:

  • Közbeszerzési értékhatár alatti szoftverbeszerzési és informatikai eszköz és szolgáltatás beszerzési eljárások (pl. versenyeztetési eljárások) önálló, teljes körű lefolytatása.
  • A kapcsolódó iratanyagok előkészítése, adminisztratív feladatok ellátása, részvétel a beérkező ajánlatok elbírálásában.
  •  A beszerzési tevékenységekhez kapcsolódó egyetemi adat- és információszolgáltatási feladatok végrehajtása.
  • A beszerzett termékek beérkezésének követése.
  • Közvetlen lehívások kezelése és adminisztrálása a Digitális Kormányzati Ügynökség portálon.

Elvárások:

  • Informatikai beszerzési területen szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat vagy középfokú beszerzési referens szakképesítés
  • Naprakész piaci ismeretek az informatikai termékek beszerzésében
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Nagyfokú önállóság, rendszerszemlélet
  • Szakmai angol nyelv középszintű ismerete
  • Magabiztos számítógép felhasználói ismeretek
  • A Digitális Kormányzati Ügynökség portáljának ismerete

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú informatikai vagy kereskedelmi végzettség
  • Beszerzések és beszerzési eljárások lebonyolításában szerzett hosszabb szakmai tapasztalat
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Másik idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
  • Támogató, segítő munkahelyi légkör
  • Innovatív, szakmailag professzionális környezet

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Pályázatírás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1093 Budapest, Közraktár utca 4-6.

  • Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével lehet.