HUNGUEST Hotels Zrt.
  • A Hunguest Hotels Magyarország egyik legnagyobb szállodalánca, amely wellness-, gyógy-, hegyvidéki és városi szállodáival az egész országot lefedi.

    Cégünk folyamatosan erősíti piaci pozícióját, növeli versenyképességét, amiben segítenek szakképzett kollégáink, akik hozzájárulnak cégünk sikerességéhez. Vendégeink magasszintű kiszolgálásában az elmúlt években egyre hangsúlyosabb szerepet kap informatikai csapatunk.

    A szállodalánc budapesti központjába keresünk az alábbi munkakörbe munkatársat

  • Informatikai asszisztens

    Főbb feladatok, munkák:

      • Számlázással, megrendelésekkel, eszközök szervizelésével kapcsolatos ügyintézés és adminisztráció
      • Kapcsolattartás partnerekkel
      • Adatbázisok naprakészen tartása, nyilvántartások vezetése
      • Informatikai vezető napi munkájának támogatása
      • Általános support feladatok ellátása, helpdesk rendszer kezelése, feladatok kiosztása és státuszok folyamatos ellenőrzése
      • Törzsadatok kezelése, adminisztrációja
      • Szállodai rendszereink és ERP megoldásunk megismerése után ezek napi, alapszintű informatikai támogatása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Informatikai, gazdasági vagy közeli területen szerzett végzettség
      • Legalább 1-2 év gyakorlat informatikai támogatás területén, vagy a feladatok ellátáshoz szükséges releváns tapasztalat
      • Jó kommunikációs készség, csapatmunkában való aktív részvétel, rendszerszemlélet
      • Megbízható, pontos – akár önálló – igényes munkavégzés
      • Kiváló problémamegoldó képesség, nagy terhelhetőség és munkabírás, nyitottság új területek megismerésére
      • Műszaki érdeklődés, informatikai eszközök legalább alapszintű ismerete
      • MS Office programcsomag magasszintű ismerete

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Oracle vagy SAP ERP rendszer ismerete
      • Gyakorlat projektmenedzsmentben, feladatkezelő és ticketing rendszerek ismerete
      • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás
      • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

    Amit kínálunk:

      • Stabil munkakörnyezet
      • Versenyképes juttatási csomag a jelölt gyakorlati tudása alapján
      • Kisméretű, dinamikus, kreatív csapat
      • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Szakmai asszisztens
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1015 Budapest, Hattyú utca 14.

    Egyéb juttatások:

    cafeteria, céges üdülés, üdültetés

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésvel.